Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Клініка «New Life» пропонує пацієнтам пройти комплексне обстеження в діагностичному центрі з передовим високотехнологічним обладнанням. Повний перелік діагностичних маніпуляцій, спрямованих на всебічне дослідження органів і систем, сприяють постановці найбільш точного діагнозу в обмежені терміни: УЗД, електрокардіографія, рентген, магнітно-резонансна, комп'ютерна томографія, ендоскопічна діагностика. ще

• Пн-Чт: 9:00-18:00
  • Пт: 9:00-16:00
  • Сб-Вс: выходной

вул. Ревуцького, 44 а. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Позняки

Діагностичні послуги, що надаються клінікою

Клініка «New Life» має в своєму розпорядженні найсучаснішим діагностичним відділенням, в якому всі пацієнти можуть отримати доступні і якісні послуги:

• електрокардіографія;
  • гістероскопія;
  • рентген;
  • магнітно-резонансна томографія (МРТ);
  • комп'ютерна томографія (КТ);
  • лабораторна діагностика (загальні аналізи крові, сечі, біохімічні та інші, бактеріологічні, ПЛР та інші).

В діагностичному відділенні клініки «New Life» пацієнти в найкоротші терміни отримають розгорнуту інформацію про власне здоров'я. Комплексне обстеження займає всього 45 хвилин.

В діагностичному відділення діє «кабінет пацієнта» - лікар приходить в оглядову до хворого, а не хворий в кабінет лікаря. Завдяки такій можливості проходження обстеження займає всього 2-3 години замість 2-3 днів в поліклініці.

Все хорошо, встретили, рассказали, дали карту. Я выбрала эту клинику, потому что она очень близко к моему дому. И в принципе мне понравилось, я там была первый раз.

Анна, 27.06.2019

Якщо порівняти з іншими клініками, то лікар УЗД не до кінця робив те, що я думала. Скажімо, лімфовузли лікар не подивився, щитовидну залозу теж не глянув.

Наталья, 04.05.2017

проспект Василия Порика, 13Б. На карті