768 відгуків

Відгуки про діагностичний центр МРТ центр «Доктор Спін»

• Паркінг,
  • Пн-Нд: 9:00-20:00

вул. Стеценка, 19. На карті

Шевченківський , м.Святошин, м.Нивки, м.Дорогожичі

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Клініка непогана, гарний персонал. Дуже сподобалась лікарка, яка проводила мені  електрокардіограму, дуже приємна, ввічлива, уважна людина, яка підказала мені те, що інші лікарі раніше не знаходили, а лікар знайшла проблему. В цілому дуже гарно

Світлана, 16.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволений, за потреби-звертатимуся. Дякую!

Віктор, 12.11.2023

Дуже задоволений лікарем, що робив мені УЗД

Руслан, 10.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволені, за потреби-звертатимемося. Дякую.

Валерий, 08.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволений, за потреби-звертатимуся. Дякую.

Анатолій, 08.11.2023

Все сподобалось. У клініці дуже привітний персонал.

Ігор, 07.11.2023

Все сподобалось. Привітний персонал. Швидко і якісно все пройшло.

Михайло, 07.11.2023

Всё хорошо, только к сожалению пришлось долго ждать описания МРТ, (дольше чем обещали), в связи с чем не успели попасть к врачу.

Володимир, 01.11.2023

Усе було чудово, мене заспокоїли, все сподобалось.

Ольга, 21.10.2023

Залишились дуже задоволені - до нас віднеслись дуже уважно, не зважаючи на те, що ми запізнились, знайшли змогу зробити МРТ.

Андрій, 19.10.2023

Мені подобається клініка, робили МРТ в клініці вже другий раз. Мені подобається, що в клініці ціни на таку процедуру набагато нижче чим будь-де

Ілля, 11.10.2023

Все прошло великолепно, персонал клиники очень отзывчивый, все сделали хорошо, диагностику провели, мене все подошло

Ирина, 07.10.2023

Загалом залишився задоволеним, але є відчуття, що чогось не вистачило.

Скідкін, 06.10.2023

Клініка дуже сподобалась, гарний персонал

Наталія, 04.10.2023

В клинике работают прекрасные сотрудники. Рекомендую

Дмитро, 03.10.2023

Результати видали максимально швидко. Все сподобалось

Олександра, 28.09.2023

Візитом у клініку залишився дуже задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Досить помірні ціни. Звертатимусь до них ще. Клініку рекомендую.

Володимир, 07.06.2023

Никогда и никому не рекомендую делать МРТ в этом центре у врача Семенюк Веры Петровны. В 2019 году после мрт в другом центре мне был поставлен диагноз: МРТ-ознаки дегенеративно-дистрофичних поперекового відділу хребта. Грижа L4-L5 (глубиной до 0,52 см, шириной у основания 1,68 см) и протрузии L2-L3 (глубиной до 0,28 см),L3-L4( глубиной до 0,30 см), L5-S1 (глубиной до 0,24 см и шириной 1,0 см) межпозвоночных дисков. И вот спустя 2 лет блокад, произошло чудо на обследования мрт в «діагностичному центрі МРТ центр «Доктор Спін»» грижа и часть протрузий просто рассосались бесследно согласно заключения врача : МРТ-ознаки дегенеративно-дистрофічних змін поперекового відділу хребта. Протрузія диска L4-L5 (до 0,3 см). Спондилоартроз L5-S1. Снимок ужасного качества! А 900 грн просто выбросила "на ветер"! Коментарий врача к снимку и заключению отсутствовал, просто ждите заключение на почту!

Алла, 29.04.2022

Мене насторожило те, що в описі лікаря не було вказано, що у мене в носовій пазусі є кіста. Тобто, по опису у мене все добре та ідеально. Про кісту нічого не сказали, й це дивно! Тому що три роки назад я робила МРТ і у мене була кіста в носовій пазусі. А так, все добре.

Євгенія, 18.01.2022

В клініці була діагностиці, лікар на прийомі не промовила ні слова, навіть нічого не пояснила. Лікар зробила свою роботу і відправила мене на ресепшен. На ресепшен абсолютно непривітні люди, також мені нічого не пояснила. Висновок діагностики був незрозумілий та неінформаційний.  Я дуже незадоволена своїм візитом

Анастасія, 26.07.2021

Был какой-то не приветливый персонал. Все как то очень сумбурно. И без позитива.

Елизавета, 19.07.2021

В принципе, все хорошо. Единственное, что их аппарат работает очень медленно. И не дают наушники. А эти звуки в МРТ аппарате, очень сильно давят на мозг. Поэтому, все время было нестабильное состояние.

Дарья, 21.06.2021

Дуже сподобалось обслуговування лікаря. Діагностику проводив невролог, на жаль не записала прізвище лікаря (лікар чоловік). Лікар дуже уважний, з дитиною знайшов спільну мову. Дуже гарно все пройшло, дитина взагалі не нервувала. Ми дуже задоволені залишились

Михаил, 17.04.2021

Дали подробную информацию по поводу возможных проблем, а также рекомендацию на лечение.

Анатолий, 11.03.2021

Делала в клинике ЭЭГ. Прием начался точно в указанное время. Персонал вежливый, внимательный. Врач компетентный. Заключение долго ждать не пришлось. И вишенка на торте. Выронила в приемной шапку, когда уходила, поняла, что ее нет. И в приемной не оказалось. Персонал связался с сотрудником СБ, он оперативно просмотрел записи с камер. Шапка была найдена возле входа, выкинутая незадачливым воришкой, после того как он услышал, что ее идут искать по камерам. Поразила заинтересованность персонала в том, чтобы помочь клиенту найти вещь, которую он сам потерял. Это пять

Ольга, 16.01.2021

ул. Киквидзе, 18 а. На карті