28 відгуків

Медичний центр «ВЕРДЕ»

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У медичному центрі «ВЕРДЕ» надається можливість пройти діагностику на інноваційних технологіях з високим рівнем безпеки ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Драгомирова, 16-А. На карті

Печерський , м.Звіринецька, м.Либідська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб в клініці базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколів.
Діагностичне обладнання, що використовується в клініці, представлені апаратами експертного рівня, з найвищим рівнем безпеки.

Рентгенографічна система встановлена ​​в клініці - є сучасним цифровим апаратом, який дозволяє отримувати високоякісні знімки з мінімальним променевої навантаженості.

У клініці представлені такі інноваційні апарати для діагностики, як:

• Комп'ютерний експрес скринінг стопи (3D плантографія) c можливістю моментального виготовлення індивідуальної устілки за результатами дослідження.
  • Енцефалографічна 32 канальна система скринінгу мозкової активності і відеомоніторингу (3D картування; LORETA; кольорове зображення зон досліджень, викликані потенціали «ДЕНЬ-НІЧ»); нейромоніторінг BIOFEEDBACK для оцінки і терапії когнітивних порушень, поліпшення концентрації уваги.
  • BiliChek (пристрій для неінвазивної діагностики жовтяниці у новонароджених).
  • Лампа neoBLUE® Cozy LED (затишна система neoBLUE розташована під немовлям для проведення фототерапії за допомогою синього світлодіодного джерела світла. Найбільш ефективна деградація білірубіну).

В клинике внимательно, доброжелательно и профессионально относятся к пациентам.

Татьяна, 01.07.2020

с. Ходосовка, ул. Берёзовая, 2. На карті