48 відгуків

Медичний центр «Медикс»

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

МЦ «Медікс» працює з 2010 року. Дорослим пацієнтам і дітям надають великий комплекс послуг, спрямованих на профілактику, діагностику та лікування багатьох захворювань. У «Медікс» також можна пройти ультразвукову діагностику, лабораторні дослідження ще

• Нд: вихідний

вул. Урлівська, 30. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичні процедури «Медікс» надає практично в усіх напрямках: діагностика у гінекології, урології, мамології, ендокринології, терапії, педіатрії, кардіології, дерматовенерології, отоларингології.

Діагностика за напрямками в МЦ «Медікс»

Гінекологія: УЗД-діагностика органів малого тазу, вагітності малого терміну, відеокольпоскопія, фолікулометрія, цервікометрія, УЗД-діагностика прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія), молочних залоз, УЗД-діагностика вагітності 1,2,3 триместрів.

Мамологія: УЗД-діагностика молочних залоз і зон лімфовідтоку.

Урологія: УЗД-діагностика передміхурової залози, органів мошонки, судин статевого члена, органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур), нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів, повний комплекс лабораторних досліджень, а також діагностична цистоскопія.

Ендокринологія: УЗД щитовидної залози, лімфатичних вузлів; лабораторні аналізи усіх профілів;  ранній скринінг та терапія цукрового діабету, патологій щитовидної залози, профілактика і всебічна терапія остеопорозу, «метаболічного синдрому», медикаментозне лікування.

Терапія: УЗД-діагностика органів і тканин, доплерографія судин і артерій.

Педіатрія: УЗД кульшових суглобів по Графу, нейросонографія;  фізіотерапія, імунотерапія, медичний нагляд і корекція лікування.

Кардіологія: зняття ЕКГ з розшифровкою, ЕКГ з додатковими відведеннями, УЗД серця (ехокардіографія), доплерографія судин шиї.

Дерматовенерологія: діагностика усіх видів ЗПСШ.

Оториноларингологія: УЗД гайморових пазух, отоскопія, аудіометрія.

В клініці чисто, оброблено і норми які потрібно всі співробітники дотримуються, на рецепції ввічливі дівчата, не довелось чекати, швидко все зроблено.

Алевтина, 18.11.2020

В клинике есть сладости вода салфетки итд. Доктор-УЗИ специалист принял вовремя и доброжелательный человек. Мне все понравилось

Яна, 03.02.2020

Врач в заключении не расписал подробно диагноз, пришлось возвращаться, уточнять диагноз. Сделал много ошибок в заключении, написал не левую почку, а правую неправильно. Возмущена(

Людмила, 15.11.2019

Очень хорошие, доброжелательные, компетентные и знают свое дело.

Инна, 01.07.2019

В клинике и на приеме все прошло хорошо. Была записана на УЗД-диагностику, мне прием полностью понравился. Все прошло отлично, мне все детально рассказали и объяснили.

Юлия, 08.01.2019

ул. Арсенальная 9/11. На карті