250 відгуків

М-плюс на Харківському шосе

«МедГарант» - це діагностичний центр, де працюють фахівці вищої категорії. Комп'ютерна томографія проводиться на 64 зрізовому апараті. Результати досліджень, проведені на такому апараті, вважаються одними з найточніших і достовірних. ще

• Пн-Сб: 8:00-16:00
  • Нд: вихідний

вул. Харківське шосе, 121. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Вирлиця, м.Бориспільська, м.Червоний хутір

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичний центр М-плюс сформовано на базі лікарні Київської міської клінічної лікарні, де щодня фахівці центру стикаються з тяжкими та цікавими клінічними випадками.

Фахівці діагностичного центру М-плюс – це лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи, справжні ентузіасти своєї справи. Постійна участь у радіологічних конференціях та на конференціях з ультразвукової діагностики дає можливість спеціалістам центру «Медгарант» впроваджувати нові методи діагностики.

МедГарант на Харківському шосе надає послуги:

• 64-х зрізова комп'ютерна томографія (КТ)

Обладнання М-плюс на Харківському шосеМ-плюс

Усі обстеження в ДЦ М-плюс здійснюються на передовому устаткуванні від японського гіганта медичної апаратури – Hitachi Medical Sistems. Так, у центрі встановлено 64-х зрізовий комп'ютерний томограф. Таким чином, при дослідженні на комп'ютерному томографі пацієнти почуваються набагато комфортніше.

Зачекати на результати обстеження пацієнти можуть на зручних диванах, дивлячись телевізор або читаючи журнали. Результати обстеження готуються протягом години після обстеження.

Персонал клиники очень вежливый, внимательный, меня все понравилось. Объяснили как доехать, все сделали, рассказали, заключение диагностики выдали вовремя, замечаний не было

Раїса, 19.02.2024

Сподобались обслуговування, увага, професіоналізм.

Олена, 10.02.2024

Комфортна клініка, все зручно, швидко провели діагностику, я задоволена, дякую.

Тетяна, 07.02.2024

Дуже хроша була лікарка, що робила мені КТ, дуже гарно до мене віднеслась, під час діагностики розмовляла зі мною, я ще жодного разу не зустрічала таких лікарів!

Надія, 01.02.2024

Персонал клініки не дуже ввічливий, відношення до пацієнтів не дуже хороше, але діагностику зробили, в наступний день отримала результат

Ігор, 08.01.2024

вул. Багговутівська 1 (хірургічний корпус 1, 2).

вул. Шовковична, 39/1.

вул. Юрія Кондратюка, 8.