Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей, кабінети ультразвукових та ендоскопічних досліджень, технологічні операційні та сучасна лабораторія. ще

• Нд: вихідний

вул. Жилянська, 72. На карті

Голосіївський , м.Вокзальна, м.Палац Спорту

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр на Жилянській – один з мережі приватних багатопрофільних центрів сучасної діагностики та лікування ADONIS. Затишна клініка, зручно розташована в центральному районі Києва й обладнана згідно з новими медичними стандартами.

Тут консультують і надають кваліфіковану допомогу лікарі міжнародного рівня. Застосовуючи у своїй роботі новітнє діагностичне обладнання, вони проводять профілактичні огляди, мають змогу діагностувати будь-яке захворювання ще на початковій стадії й, відповідно, забезпечують ефективне лікування всім, хто його потребує.

Хірургічне відділення в Києві на Жилянській

Для надання оперативної допомоги в центрі, відповідно до стандартів ISO, обладнані сучасні операційні блоки з лапароскопічним та ендоскопічним устаткуванням. Досконало володіючи всіма сучасними техніками й методиками, лікарі застосовують переважно малоінвазивні хірургічні втручання, навіть при ускладнених захворюваннях. Завдяки цьому наші пацієнти можуть повернутися до звичного життя вже в день операції чи на  наступний.

Ми надаємо планову та ургентну хірургічну допомогу при ЛОР-патологіях, хворобах гінекологічного, урологічного та проктологічного профілю, захворюваннях органів черевної порожнини, молочних залоз, м’яких тканин і інших.

Хірурги ADONIS проводять оперативне лікування:

• патологій шийки матки за допомогою радіохвильової хірургії, конізації та інших методів;
  • позаматкової й завмерлої вагітності, видалення поліпів, кіст і міомолікування;
  • хронічного холециститу, гриж лапароскопічним і відкритим методом;
  • видалення апендициту;
  • лікування варикозних хвороб ніг;
  • доброякісних утворень м’яких тканин;
  • гнійних патологій м’яких тканин (фурункули, панариції, параніхіі, врослий ніготь, карбункули, гідраденіти й інші)
  • варикоцеле;
  • геморою, тріщин прямої кишки, проктитів;
  • маститів, новоутворень молочних залоз;
  • захворювань ЛОР-органів.

На 1 поверсі клініки працює відділення, де створюють красу висококласні лікарі реконструктивної та пластичної хірургії. Пластичні хірурги, дерматологи, косметологи, завдяки своїм знанням, досвіду та натхненній праці завоювали довіру та прихильність чисельних пацієнтів Києва й України.

Поліклінічне відділення

У амбулаторному відділенні приймають лікарі 37 медичних спеціальностей.

Серед них: гінекологи, кардіологи, гастроентерологи, ЛОР-лікарі, неврологи та інші досвідчені фахівці.

Дорослі пацієнти можуть пройти обстеження будь-яких органів і систем, здати аналізи, отримати належні рекомендації а, у разі потреби, вичерпні послуги по лікуванню. І все це швидко та якісно, у затишній атмосфері клініки на Жилянській.

Гінекологія – одне з ключових направлень клініки. Тому наші пацієнтки в одному центрі отримують допомогу повного циклу: від профілактичних обстежень і планування та спостереження вагітності до оперативного лікування складних гінекологічних патологій.

Також у центрі створені умови для надання комплексної допомоги пацієнтам з отоларингологічними хворобами. Застосовуючи багатофункціональне ЛОР-устаткування з відеоендоскопічною системою, лікарі виконують широкий спектр маніпуляцій: від детального огляду до зрошення порожнини ЛОР-органів препаратами.

У клініці встановлено ендоскопічну апаратуру, що застосовується для діагностики в проктології: аноскопія, відеоректороманоскопія, колоноскопія та інші.

Для нас важливо бути корисними і справді дбати про здоров'я українців у будь-які часи, тому й сьогодні наші двері відкриті.

Обладнання:

• УЗД-апарати, ЛОР-комбайн із відеоендоскопічною системою Chammed XU-1 Smart, лапароскопічне та ендоскопічне обладнання, включаючи аноскоп, відеоректороманоскоп, колоноскоп.
  • Багатофункціональна лазерна установка.

ул. Политехническая, 25/29. На карті

Соломенский

г. Киев, пр. В.Ивасюка, 24, секція 10. На карті

Оболонский

Большая Васильковская, 25. На карті

ул. Алма-Атинская, 39а. На карті

Днепровский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский