42 відгуки

КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» виконавчого органу Київської міської ради

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,

КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» надає діагностичні послуги на вищому рівні. Фахівці центру можуть направити Вас на такі дослідження, як: ендоскопія, рентгенографія, функціональна та УЗД-діагностика ще

вул. Юрія Кондратюка, 6. На карті

Оболонський , м.Мінська

Схожі діагностичні центри поблизу в місті Києві:
  • Діагностичний центр
    • Нд: вихідний

ул. Маршала Малиновского, 13. На карті

Оболонський , м.Оболонь

КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» надає можливість пройти діагностичні дослідження на сертифікованому обладнанні нового покоління.  Діагностика доступна як для дорослих пацієнтів, так і для маленьких.

Діагностика

У центрі вам можуть запропонувати такі види обстежень, як:

• функціональна діагностика;
  • ендоскопії;
  • рентгенографія;
  • УЗД.

Апаратура

У центрі використовується краще діагностичне обладнання зарубіжних виробників, які швидко і якісно діагностують патологію в організмі людини. Лікарі часто використовують у своїй роботі таке обладнання, як:

• МРТ Signa Explorer, General Electric;
  • СКТ Bright Speed ​​Elite 16;
  • комплекс рентгенівський діагностичний дистанційно-керований з динамічним детектором Assing S.p.A.  Італія, Agfa HealthCare N.V.;
  • система рентгенівська мамографічна Alpha ST General Electric ALPHA S;
  • система рентгенівська діагностична на 2 робочих місцях, Villa Sistemi Medicali, Італія;
  • система цифрової рентгенографії з плоскопанельних детектором і стаціонарної радіологічної станцією Agfa HealthCare N.V.;
  • ультразвукові діагностичні системи Aloka експертного класу;
  • апарати ультразвукової діагностики експертного класу ARIETTA s70 з функцією еластографії;
  • системи ультразвукові діагностичні HD7 Lite Philips;
  • відеогастроскоп і відеоколоноскоп японських фірм;
  • OLYMPUS, FUJINON.

Лікарі професійні та ввічливі, дуже сподобалось! Рекомендую!!!

Наталія, 09.04.2021

Я залишилася дуже задоволена! Всі були привітні, коректні, ввічливі та терплячі. Хороші спеціалісти.

Олена, 24.02.2021

У мене  невелике зауваження, щодо платних послуг! А до співробітників та центру у мене зауважень немає, навпаки, я б хотіла їм подякувати, дуже уважно віднеслися. А відносно оплати, вона складається з двох частин, потрібно отримати талон і потім його оплатити! Раніше це мож набуло зробити в реєстратурі, а зараз зробили два віконця. І не написано де отримувати талон, а де оплачувати! Людям доводиться два рази стояти в черзі!

Леся, 23.02.2021

В отделе рентгена.. все так как должно быть в человеческой больнице, так что пока положительный отзыв.

Яна, 20.01.2021

Мне все понравилось, мне все быстро сделали, все по времени. Без проблем. Все рассказали, все объяснили. Мне все подошло.

Ирина, 24.12.2020

ул. Квитки Цисык, 56 (Пуща водица). На карті