КардіоМах, Центр діагностики проблем серця

КардіоMax – центр здоров’я серця. Ехокардіографія та електрокардіографія, добове моніторування ЕКГ (Холтер) та тиску – це тільки частина досліджень серцево-судинної системи, які можна провести у нас. Також, ми проводимо ультразвукову діагностику судин голови та шиї, вен нижніх кінцівок, щитовидної та молочних залоз, органів черевної порожнини. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Борщагівська 139/141. На карті

Солом'янський , м.Шулявська, м.Політехнічний інститут

Центр здоров'я серця знаходиться в межах житлового масиву Караваєві дачі, який був названий на честь відомого київського лікаря - Володимира Опанасовича Караваєва.

КардіоMax пропонує широкий спектр обстежень серцево-судинної системи для діагностики гіпертонії, артимії і ішемічної хвороби серця:

• ЕКГ,
  • ехокардіографія (УЗД серця),
  • холтерівське моніторування ЕКГ (ХолтерЕКГ),
  • добове моніторування артеріального тиску.

Для діагностики аритмій, які виникають рідко і не можуть бути зафіксовані Холтером ми пропонуємо використовувати спеціальне обладнання - тривалий монітор ЕКГ-подій. У КардіоMax можливо встановити Холтер на 24, 48 і навіть 96 годин.

В умовах пандемії COVID-19 в центрі створили унікальну пропозицію для пацієнтів, які потребують холтерівське моніторування - відправка Холтера поштою з подальшою самостійною установкою вдома під дистанційним контролем.

У центрі здоров'я серця КардіоMax виконується широкий спектр ультразвукових досліджень:

• УЗД судин голови та шиї,
  • вен нижніх кінцівок,
  • щитовидної і молочних залоз,
  • УЗД нирок, наднирників і органів черевної порожнини.

Устаткування центру здоров'я серця:

• Система ультразвукова діагностична «VIVID7 DIMENSION» в комплекті з датчиками, GE Vingmed Ultrasound AS, Норвегія
  • Система холтерівського моніторингу Zymed, Philips Medical System, США
  • Вимірювач артеріального тиску монітор тиску Heaco ABPM 50, Великобританія