2 відгуки

Іштар

Клініка «Іштар» - це клініка амбулаторної хірургії або «хірургії одного дня». У своїй практиці лікарі установи використовують малоінвазивні методи, які не потребують довгої реабілітації. Основні напрямки - ендоскопія (гастроскопія, колоноскопія), проктологія. Всі процедури проводяться на європейському обладнанні з використанням одноразових витратних матеріалів. При необхідності втручання проводяться під загальним наркозом ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Оболонська, 6. На карті

Подільський , м.Тараса Шевченка

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Науково-практичний медичний центр «Клініка« Іштар» спеціалізується на наданні таких послуг:

• інструментальна діагностика (ендоскопія) з можливістю оперативної ендоскопії - колоноскопія, гастроскопія (забір матеріалу на біопсію, хромоскопія, тест на H. Pylori);
  • проктологія: видалення геморою (класична гемороїдектомія), видалення геморою методом латексного лігування (накладення латексних кілець), трансанальна гемороїдальна дезартерізація (THD), висічення хронічної анальної тріщини, видалення поліпів прямої кишки, видалення кісти куприка, видалення новоутворень прямої кишки і періанальної області;
  • хірургія: видалення родимок і папілом, видалення підшкірних доброякісних утворень, видалення ліпом (оформлене розростання жирової тканини на тілі), видалення гігром (розростання з рідиною в порожнині), видалення атером (розростання жирової тканини в області волосистої частини голови), видалення запального гнійного процесу (абсцесу, карбункула, фурункула), видалення врослого нігтя, видалення шраму/рубця.

За рекомендацією лікаря і за згодою пацієнта обстеження проводяться під загальним наркозом під контролем лікаря анестезіолога із застосуванням системи моніторингу.

Медичний центр «Клініка« Іштар» гарантує високу якість надання послуг на сучасному обладнанні Olympus. Всі процедури виконуються з обов'язковою фото і відеофіксацією процесу обстеження, який зберігається на серверах клініки до трьох років.

Обробка апаратів проводиться автоматичною мийної машиною Olympus ETD2, медичної УЗ-мийкою, плазмовим дезинфектором ф. Tuttnauer.

пр-т Степана Бандеры, 17/1. На карті

Оболонский