Ганімед, медичний центр

У діагностичному центрі «Ганімед» надають професійну допомогу пацієнтам з діагностики різних захворювань, тут працюють кваліфіковані лікарі-діагности, які відомі не тільки в Україні, а й за кордоном. У центрі кожному пацієнту нададуть якісну діагностику захворювань гінекологічного, мамологічного, урологічного, ендокринологічного та інших профілів. ще

• Пн: 8:00-18:30
  • Ср: 8:00-18:30
  • Пт: 8:00-18:30
  • Вт-Вс: выходной

вул. Ковпака, 3. На карті

Печерський , м.Либідська, м.Палац Україна

Чому варто вибрати саме діагностичний центр «Ганімед»?

Існує кілька причин для того щоб зупинити свій вибір на даному центрі:

• прийом веде лікар з вищою категорією і більш ніж 20-ти річним стажем роботи;
  • демократична вартість послуг;
  • метод УЗД абсолютно безпечний і безболісний;
  • використання вагінального датчика (більш детальне дослідження шийки матки, стану і розмірів ендометрії, яєчників, матки, виявлення пухлини, міоми і поліпів);
  • контроль результатів в процесі лікування, що допомагає відстежити динаміку лікування на всіх її етапах і проконтролювати кінцевий результат;
  • сучасний апарат УЗД новітнього покоління;
  • точність діагнозу, що сприяє своєчасному початку ефективного лікування.

Обладнання діагностичного центру «Ганімед»

У центрі є власний УЗД-апарат для мамологічних та гінекологічних досліджень, а також інше обладнання:

• кольпоскоп;
  • УЗД-апарат від світового лідера останнього покоління - компанії ALOKA (Японія). Даний апарат, призначений спеціально для мамологічних досліджень, має спеціальний високочастотний датчик;
  • вагінальний датчик УЗД-апарату дозволяє досконально вивчити органи малого тазу - можна найбільш детально дослідити яєчники, матку і шийку матки, стан і розмір ендометрію, виявити міоми, поліпи і пухлини;
  • високоякісне гінекологічне крісло.

Дуже сподобалось проведення діагностики, хочу окремо відзначити лікаря-діагноста, оскільки це фахівець з великої букви, уважний, кваліфікований, рекомендую саме його, дякую!

Наталія, 22.03.2024

Клініка дуже сподобалася. Все пройшло чудово.

Анастасія, 11.03.2024

Все добре пройшло. Все дуже сподобалось, проблем ніяких не було. Питань до клініки нема.

Ольга, 24.01.2024

ул. Анны Ахматовой, 7/15. На карті