Допомога плюс на Нивках

«Допомога плюс» - це медичний центр, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань гінекологічного профілю, застосовується для цього якісне, надточне обладнання, а всі фахівці, які працюють у клініці, були ретельно підібрані за допомогою суворого відбору. ще

• Пн-Сб: 8:30-20:30
  • Нд: вихідний

вул. Данила Щербаковського, 52. На карті

Шевченківський , м.Нивки, м.Сирець

В діагностичному центрі «Допомога плюс» тільки сучасне обладнання для здійснення діагностики та лікування в наступних областях медицини: ендокринології, урології, андрології, гінекології, проктології та сімейній медицині.

Діагностичні послуги клініки «Допомога плюс»

У центрі для діагностики будь-яких проблем застосовують саме ультразвуковий метод, адже завдяки новітнім комп'ютерним технологіям це дослідження дає хороший результат і зображення найвищої якості. У центрі УЗД проводять досвідчені лікарі новою багатофункціональною цифровою 3D системою.

В ДЦ «Допомога плюс» ви можете пройти наступні ультразвукові дослідження:

• органів черевної порожнини;
  • трансвагінальне УЗД;
  • органів малого тазу;
  • судин внутрішніх органів (печінки, плоду, нирок, матки);
  • молочних залоз;
  • плода у вагітних;
  • плевральної порожнини;
  • простати.

Переваги центру

«Допомога плюс» працює щодня з 8:30 до 20:30, тут доступні ціни, якісне обладнання та професійні фахівці.

Всі переваги:

• зручний час роботи і розташування центру;
  • гнучка система знижок на послуги та доступні ціни;
  • якісне обслуговування та комфортне перебування пацієнтів;
  • сучасне обладнання для здійснення діагностики та малих хірургічних маніпуляцій;
  • професіоналізм медперсоналу, фахівці першої і вищої категорії;
  • відсутність призначень «зайвих» процедур;
  • виклик фахівців на дім, при необхідності.

Устаткування діагностичного центру

Центр оснащений тільки сучасним обладнанням для проведення необхідних маніпуляцій і досліджень.

• гістерорезектоскоп з відеокамерою (діагностика патологій матки);
  • гістероскоп німецького виробництва з відеоспостереженням;
  • 3D УЗД-апарат, дозволяє отримати високоякісне зображення;
  • Кольпоскоп.

Лікарі центру мають всі необхідні навички роботи і знання, які підтверджені сертифікатами. Розташування клініки настільки зручне, що до неї можна легко дістатися і власним і громадським транспортом.

Очень приветливый персонал, внимательный доктор.

Людмила, 27.05.2017

Я очень довольна. Прихожу уже третий раз и каждый раз довольна.

Екатерина, 22.04.2017

Не понравился приём и клиника. Я считаю. что меня приняла не квалифицированная специалист.

Анастасия, 11.12.2016

Дніпровська набережна, 26 і.

вул. Остафія Дашкевича, 20 А (колишня вул. Курнатовського).