1 відгук

Дитяча гінекологія на Відрадному 55

Дитяча гінекологія на Відрадному 55 - молодий лікувально-діагностичний центр, у якому ведуть прийоми лікарі з досвідом роботи більше 20 років, провідні фахівці у своїх сферах. Разом з лікарською допомогою спеціалісти надають послуги з діагностики, проводять ультразвукову діагностику органів малого тазу, черевної порожнини та сечовидільної системи ще

• Нд: вихідний

пр. Відрадний, 55. На карті

Солом'янський , м.Шулявська, м.Вокзальна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Дитяча гінекологія на Відрадному 55 - точна діагностика, ефективне лікування

Дитячий гінекологічний центр на Відрадному 55 відкритий з липня 2017 року. У клініці працюють досвідчені лікарі-діагности з багаторічним досвідом роботи, обстеження проводяться на сучасному обладнанні, що гарантує точний результат і прискорює встановлює діагнозу. Серед процедур діагностики, що надаються у спеціалізованій установі - УЗ-дослідження органів малого таза, черевної порожнини та сечовидільної системи.

У клініці проводять такі види УЗ-досліджень:

• УЗД органів малого тазу (трансабдомінальне)
  • УЗД органів малого тазу (вагінальний датчик)
  • УЗД органів малого тазу (комбіноване)
  • УЗД органів черевної порожнини та сечовидільної системи

Воздухофлотский проспект 9. На карті

Соломенский

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж корпус В. На карті

ул. Урловская, 8. На карті

ул. Гетьмана Павла Полуботка, 32. На карті