145 відгуків

Біомед на Урлівській

У діагностичному відділенні медичного центру «Біомед», який знаходиться у мікрорайоні Позняки, проводять різні ультразвукові дослідження, а також дуплексне сканування (доплерографію). Фахівці медцентру «Біомед» володіють усіма необхідними навичками для точної діагностики і кваліфікованої розшифровки результатів досліджень ще

• Нд: 9:00-17:00

вул. Урлівська, 8. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Дослідження, які проводяться у медичному центрі «Біомед» на Урлівській включають ультразвукові дослідження і доплерографію.

Ультразвукове дослідження -  метод неінвазивного і безболісного дослідження внутрішніх систем організму, органів, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. В основі методу ультразвукових досліджень лежить можливість ультразвукових хвиль «відбиватися» від тканин організму, внутрішніх органів. Для «відображення» органів і тканин повинні мати різний рівень щільності.

Після відображення ці ехосигнали потрапляють в спеціальний підсилювач, а також системи реконструкції, в результаті на екран телевізійного монітора виводяться готові зображення.

У «Біомеді» проводять такі види УЗД:

• органів черевної порожнини (+ нирок);
  • органів черевної порожнини;
  • нирок;
  • обстеження простати (абдомінальної / трансректально);
  • органів хвіртки;
  • за гінекологічним профілем (абдомінальної / трансвагинально);
  • вагітних (до 12 тижнів / після 12 тижня);
  • молочних залоз;
  • щитовидної залози;
  • м'яких тканин (поверхневі освіти, ліпоми);
  • лімфовузлів.

Дуплексне сканування (інша назва - доплерографія) являє собою різновид ультразвукового дослідження, в основі якого лежить використання ефекту Доплера, названого в честь австрійського фізика.  Суть ефекту Доплера полягає в відображенні з різною частотою ультразвукових хвиль від об'єктів, які рухаються.

Види дуплексного сканування, які можна пройти у «Біомед»:

• брахіоцефальних судин (шия);
  • брахіоцефальних /магістральних судин (шия/голова);
  • черевної аорти;
  • артерій печінки, селезінки;
  • вен печінки, селезінки;
  • артерій нирок;
  • артерій верхніх /нижніх кінцівок;
  • вен верхніх / нижніх кінцівок;
  • судин статевого члена при стимуляції.

Обладнання, на якому проводяться процедури з діагностики:

• кольпоскоп:
    • Scaner МК 200 з відеосистемою;
    • Scaner МК 300;
  • УЗД ультразвуковий діагностичний сканер SSD - 3500 Aloka.

Дешево, быстро, вовремя и без очередей. Все супер

Катерина, 18.02.2020

В клинике отсутствует возможность оплаты картой.

Елизавета, 27.01.2020

Мне все понравилось, все аккуратно и приятно. Встретила меня девушка на рецепции. Врач хороший, все объяснил, как положено, все внимательно посмотрел.

Леся, 22.12.2019

В клинике очень комфортно и чисто. На ресепшене приветливый персонал.

Владимир, 27.08.2019

Нормально все, все корректно, довольно быстро.

Владислав, 07.07.2019

пр-т Червоної калини, 27/1.