Akeso, медичний центр

• Паркінг,

У «Akeso» пацієнтки крім медичного огляду можуть пройти діагностику - ультразвукове дослідження і кольпоскопію. Дані дослідження дають лікарю повну картину про хвороби пацієнтки, дозволяють точно і швидко поставити діагноз, оскільки результати діагностики готові відразу після процедури. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Бориса Гмирі, 16. На карті

Дарницький , м.Позняки

Наявність діагностичних досліджень в «Akeso» дозволяє пацієнтам проконсультуватися у медичного фахівця, а також оперативно дослідити внутрішні системи.

Завдяки тому, що в «Akeso» є діагностичне обладнання, це дозволяє скоротити час, який лікар витрачає на постановку діагнозу. Також це більш комфортно і для пацієнта - йому немає необхідності багаторазово раз їздити в клініку для дослідження, не потрібно проходити діагностику в іншому медзакладі. У «Akeso» відповідно до профільної спрямованістю клініки - гінекологією, представлено 2 діагностичних апарата.

Обстеження в «Akeso» проводиться на ультразвукової системі GE Voluson S8. За допомогою даного ультразвукового апарату лікарі проводять кілька видів досліджень:

• УЗД:
    • при вагітності (протягом усіх трьох триместрів);
    • сечового міхура;
    • органів малого таза абдомінальним шляхом;
    • матки і придатків;
    • органів, що знаходяться в черевній порожнині;
    • органів малого таза трансвагінальним шляхом;
  • кольпоскопія - за допомогою оптичного приладу, що використовується для огляду через лінзу шийки матки і піхви (медична назва - кольпоскоп). Апарат має сильну оптичну лінзу, що дозволяє проводити збільшення зображення до 40 разів, але, зазвичай, при цьому огляді зображення збільшується в розмірі до 10-15 разів. Кольпоскопія є високоінформативної гінекологічної процедурою, при проведенні якої лікар може робити фото та відео для подальшої розшифровки і видачі пацієнту.

Все очень понравилось. Услуга была предоставлена в полном объеме.

Дарья, 18.12.2019

Отличный центр, я осталась очень довольна приемом. Прекрасный центр, цена меня устроила, консультация великолепная.

Евгения, 28.12.2017

Внимательный врач-гинеколог, выполнил УЗИ раньше установленного времени, ответил на все мои вопросы и сделал аккуратно все процедуры , успокоил и дал необходимые рекомендации. Спасибо большое!

Виталия, 24.03.2017

Врач опоздала на 25 минут от указанного времени записи. Если от УЗД вам нужны только размеры яичников и матки, то можете смело делать его тут, ну а если же вам, как и мне, нужно было побольше информации о состоянии органов, то сюда идти настоятельно не рекомендую. С такой аппаратурой это нереально. А распечатки снимочка сделали на обычном принтере, с недостатком краски. Очень недовольна клиникой. Но смотря на цены - большего ожидать и не стоило.

Наталья, 10.02.2017
Ответ клиники
Спасибо за Ваш отзыв. На данный момент в клинике установлен новый аппарат экспертного уровня Voluson S8 и распечатка снимков производится на специальной фотобумаге. Будем рады видеть Вас снова.
02.08.2019

Все хорошо, работа устроила. Сложно было найти его, потому что нет никакой вывески.

Марина, 24.10.2016

ул. Платона Майбороды, 32 (6-й клинический корпус). На карті