4.7
4 відгуки

Перша приватна поліклініка, Філія №2 «Індустріальна»

Перша приватна поліклініка — медичний заклад, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань. Поліклініка працює за такими напрямками: терапія, кардіологія, гінекологія, неврологія, урологія, педіатрія, гастроентерологія, травматологія, дієтологія, отоларингологія, подологія, психіатрія, хірургія, ендокринологія та інші. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Миру, 48\1. На карті

Немишлянський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

Перша приватна поліклініка — це медичний центр з вдосконаленим і якісним рівнем обслуговування пацієнтів. Тут присутній індивідуальний підхід, кваліфікований персонал, прийнятний ціновий діапазон і сучасне технічне оснащення. Завдяки великим можливостям клініки можна провести повне обстеження організму, виявити порушення на ранніх стадіях, своєчасно почати лікування.

Штат лікарів складається з фахівців вищих категорій, що мають величезний досвід роботи і які пройшли стажування в зарубіжних медичних центрах. На прийомі пацієнти отримують професійну консультацію та направлення на обстеження.

Структура МЦ «Перша приватна поліклініка»:

• ендоскопічні хірургічні операції
    • ендоскопічні гінекологічні операції
    • радіохвильове лікування
    • хірургія одного дня
    • хірургія за допомогою лазера
  • Стаціонарне відділення

Комплексні діагностичні програми

Хочете дізнатися про стан організму, прихованих захворюваннях? Тепер можна дізнатися про патології своєчасно.

До ваших послуг:

• програма «Здорове довголіття» — повне обстеження організму, персональний лікар. На час проходження програми Вам надається індивідуальний помічник (мед-асистент).
  • комплексна діагностична програма для раннього виявлення та профілактики онкологічних захворювань — ОНКО ЧЕК.

"Перша приватна поліклініка" — це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися від проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання. Зручне місце розташування дозволить кожному бажаючому швидко дістатися до клініки.

ул. Ахсарова, 4/6-А. На карті

ул. Героев Труда, 14. На карті