Лінія життя, медичний центр

Медичний центр «Лінія життя» надає послуги лікарів – алергологів, дієтологів, гінекологів, дерматологів, кардіологів, терапевтів, урологів, а також в його стінах можна пройти різні дослідження. Для проведення ЕКГ, УЗД, кольпоскопії використовується виключно сучасне обладнання, але при цьому ціни в клініці приємно порадують будь-якого пацієнта. Медичний персонал клініки створює невимушену і доброзичливу атмосферу для того, щоб клієнти могли відчути себе, як вдома. Реальна допомога в усуненні причин і симптомів хвороби – це головне достоїнство «Лінії життя»! ще

вул. Героїв Праці, 14. На карті

Салтівський , м.Героїв праці

У медичному центрі «Лінія життя» можна пройти УЗД, ЕКГ, а також лікар гінеколог проводить огляд за допомогою спеціального апарату – кольпоскопа. Дані маніпуляції допомагають ставити максимально точні діагнози, що необхідно для подальшого призначення ефективного лікування. Лікарі роблять все, що залежить від їх знань і досвіду для того, щоб пацієнти, які приходять в клініку з самими різними діагнозами, покидали її з чіткими рекомендаціями щодо лікування. У клініці є такі відділення, як гінекологія, УЗ-діагностика, фізіотерапія, дерматологія, урологія, кардіологія, нефрологія та ін.

Послуги, що надаються в «Лінії життя»:

• кольпоскопія;
    • щитовидної залози;
    • молочних залоз;
    • яєчок;
    • органів малого таза;
    • урологічне (органи таза, статевий член, передміхурова залоза ) і ін.

Обладнання медичного центру «Лінія життя»:

• кольпоскоп МК-300 (Україна) забезпечує глибину різкості і природне перенесення кольорів, а також він надійний і зручний в обслуговуванні. Має забезпечення MEDVisor, що дозволяє фіксувати зображення для того, щоб потім провести аналіз досліджуваної області на комп'ютері;
  • ультразвуковий сканер Toshiba Nemio MX дозволяє лікарю проводити УЗ-діагностику різних внутрішніх органів і оптимізувати зображення згідно акустичними властивостями тканин. Крім того, фахівець завдяки даному устаткуванню має широкі можливості вимірів у доплерівському режимі, який характеризується високою чутливістю;
  • електрокардіограф, який дозволяє досліджувати функція серця.

У медичному центрі «Лінія життя» є все необхідне обладнання, яке дозволяє лікарям встановлювати точні діагнози.

Діагностика пройшла добре. Була у цій клініці вперше, скажу чесно перше враження залишилося гарне від цієї клініки. Дуже приємне відношення було зі сторони персоналу до пацієнтів у цій клініці. Я повністю залишилася задоволена клінікою.

Надія, 09.04.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Сергій, 19.03.2024

В клініці були на діагностиці, УЗД спеціаліст дуже уважний, знає свою справу. Записалася в клініці на наступний прийом і будемо продовжувати лікування

Людмила, 18.03.2024

В клинике хорошие специалисты и замечательный персонал, замечаний не было. Молодцы, сделали все очень хорошо

Антон, 01.12.2023

Зробили УЗД, дуже не якісно, знадобилось робити в іншій клініці повторне, щоб мій лікар зрозумів картину мого стану.

Владислав, 24.10.2023

ул. Ахсарова, 4/6-А. На карті