69 відгуків

Клініка професора Феськова А. М.

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

В лікувально-діагностичному відділенні клініки професора Феськова А.М. проводять широкий спектр обстежень, головним з яких є УЗ-діагностика. Основною спрямованістю відділення є виявлення і лікування гінекологічних захворювань і проведення пренатальної діагностики на апараті експертного класу Voluson E8. У центрі прийом ведуть терапевт, андролог-уролог, мамолог, гінеколог-генетик та інші фахівці. ще

вул. Холодногірська, 15. На карті

Холодногірський , м.Холодна гора

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

В лікувально-діагностичному відділенні клініки професора Феськова А.М. діє генетична та клініко-діагностична лабораторія, в якій фахівці проводять різні дослідження, в тому числі і молекулярно-генетичну діагностику. У відділенні діагностують будь-які захворювання жіночих статевих органів, проводячи всі види ультразвукових досліджень, і лікують їх за допомогою еферентних методів лікування: озонотерапія, УФОК, плазмаферез і не тільки.

На апараті експертного класу Voluson E8 проводиться пренатальна діагностика вагітних, а консультації надають лікар-терапевт, гінеколог-генетик, уролог-андролог, мамолог і інші фахівці.

Послуги лікувально-діагностичного відділення клініки професора Феськова А.М.

Перелік послуг відділення:

• діагностування, лікування хвороб гінекологічного профілю;
  • генетичні дослідження – порушення спермотогенеза, каріотипування, передчасне виснаження яєчників, генетичний тест при невинашеніі;
  • діагностика в лабораторних умовах з приводу імунологічного, інфекційного, гормонального статусів;
  • еферентні методики лікування – УФОК, озонотерапія, плазмоферез;
  • програма під назвою "Здорові батьки – здорове потомство". Включає преконцепційну підготовку, біохімічні, а також УЗ маркери генетичних хвороб, підготовчі заходи до щадящему розродження;
  • діагностування безпліддя за 1 день за європейським стандартом OSCAR;
  • допплерометрия, ультразвуковий скринінг при вагітності;
  • УЗД;
  • діагностування хвороб шийки матки;
  • онкопрофогляд;
  • консультування:
    • онколога;
    • хірурга;
    • мамолога;
    • уролога-андролога.

Хорошее отношение, специалисты лучше, чем простой клинике. Хорошо все объясняют.

Екатерина, 22.06.2020

Очень понравилось обслуживание, обстановка в клинике. Доктор Несмиян Н.В. очень приятная женщина. Чувствовала себя уютно, комфортно. Обязательно буду обращаться сюда,если будет необходимость.

Инна, 09.01.2020

Все чудово. Всі посміхаються. Лікар, дуже гарний, мені сподобалося! Дав мені рекомендації, прийду на повторний прийом.

Оксана, 02.11.2019

В клинике очень комфортно и быстро, адекватные цены, без очереди, чисто, стерильно, оборудование очень хорошее.

Марина, 17.10.2019

Доктор Сухин В.С. - это человек своего дела, может быть даже врач от Бога. Доктор Ткачев (просто нет слов) записалась на УЗИ, но он без УЗИ дал рекомендации к дальнейшему лечению (диагноз услышал с моих слов, даже не сделал УЗИ, чтобы подтвердить услышанное). Может это правильно, я не знаю, мне это не понравилось. Что касается клиники в целом: чистота,вежливость,все хорошо!

Тамила, 30.10.2018

ул. Метростроителей, 24. На карті