262 відгуки

Поліклініка Святого Антипи

• Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр амбулаторного обслуговування пацієнтів дитячого та дорослого віку МЦАО «Поліклініка Святого Антипа» був відкритий в 2012 році і на сьогоднішній день надає послуги докторів і кандидатів медичних наук, а також досвідчених лікарів-клініцистів вищої і першої категорії всіх напрямків. У клініці проводиться велика кількість діагностичних послуг: УЗД, рентгенівські дослідження, гастроскопія і ін. ще

• Сб-Вс: 8:00-17:00

вул. Вороніжська, 2 а. На карті

Індустріальний

Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Дніпра:

Багатопрофільний медичний центр «Поліклініка Святого Антипа» працює за такими напрямками, як гінекологія, неврологія, психотерапія, сексологія, отоларингологія, пластична хірургія, ревматологія та ін. В його стінах проводяться унікальні діагностичні методики по гастроентерологічному профілю, а також діагностика цирозу печінки і фіброзу на єдиному в Україні обладнанні Ultrasonix Touch (Канада).

Діагностичне обладнання медичного центру є його гордістю, адже можливості лікарів в даному напрямку дійсно значні. У рентгенівському кабінеті виконуються будь-які діагностичні рентгенологічні процедури.

Послуги, що надаються в «Поліклініці Святого Антипа»:

• кольпоскопія;
  • ЕКГ;
  • УЗД (нирок, наднирників, сечового міхура, щитовидної залози, суглобів і м'яких тканин, молочних залоз, лімфатичних вузлів та ін.);
  • доплерографія (судин верхніх і нижніх кінцівок, артерій нирок, судин голови);
  • нейросонографія;
  • еластографія (печінка, щитовидна залоза, молочні залози, підшлункова залоза, жовчний міхур, передміхурова залоза);
  • фіброезофагогастродуоденоскопія;
  • фібросігмоскопія;
  • рентгенографія.

Обладнання, яке використовується в МЦАО «Поліклініка Святого Антипа»:

• еластографія Ultrasonix Touch (єдиний в Україні);
  • радиографічна рентгенівська система EVA-HF525 від Comed Medical System (Південна Корея), рентгенівська трубка Toshiba (Японія);
  • ортопантомограф BlueX Pant Os 16 (Італія);
  • багатофункціональний «ЛОР комбайн» ST-E 600;
  • ультразвукова система Acuson X300 Siemens;
  • бінокулярний кольпоскоп Zeiss OPMI;
  • ендоскопи Olympus (фіброендоскопія: гастроскопія, колоноскопія, сігмоскопія, ректоскопія);
  • трьохканальний ЕКГ апарат Heaco 300G (електрокардіографія з розшифровкою);
  • ректороманоскопія і ректоскопія проводиться за допомогою одноразових діагностичних інструментів.

В клинике все нормально, но качество, то как мне сделали диагностику - не понравилось. У меня дикая аллергия! Вряд ли я буду обращаться еще раз в эту клинику. Очень серьезные последствия.

Евгения, 07.03.2020

Доктор, Майкова, которая делала УЗИ, выгнала меня из кабинета, а я пришла на диагностику вместе с мужем. Потом сказала, что мы неправильно подготовились к диагностике. А в конце диагностики она сказала, что она ничего не видит и ей ничего непонятно. Очень невежливо относилась к нам, сказала, что "мы на вас столько времени потратили и ничего непонятно". Заключения никакого не дала. Непонятно за что мы вообще заплатили деньги.

Александр, 02.03.2020

Была в клинике на диагностике. Врач необщительная. Спрашивала врача что со мной, в ответ "все плохо идите к другому врачу". Мне это не понравилось. Все таки не маленькая сумма и хотелось бы внимания от врача. Когда тебе говорят что все плохо, каждый понимает это по-разному.

Ірина, 21.02.2020

Не однократно там были, врач компетентный.

Кира, 19.02.2020

Специалисты хорошие приветливые, все рассказывают.

Алла, 30.01.2020

ул. Королевы Елизаветы (Глинки), 7. На карті