171 відгук

Медичний центр «Жіночий лікар»

• Паркінг,

Діагностичний центр клініки «Жіночий лікар» пропонує послуги з УЗ-досліджень для дорослих та дітей, які забезпечують постановку найбільш точного діагнозу з наступним розпорядженням комплексної терапії. ще

• Нд: вихідний

вул. Калинова, 70. На карті

Амур-Нижньодніпровський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Дніпра:

Безпечне та точне ультразвукове діагностування у клініці «Жіночий лікар» здійснюється лікарями вищої категорії.

У діагностичному центрі здійснюються такі види УЗД:

• органів малого тазу;
  • щитовидної залози;
  • сечовивідної системи;
  • діагностика ранніх термінів вагітності;
  • молочних залоз;
  • печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки;
  • акушерське дослідження.

Акушерське УЗД – найважливіший етап передпідготовки до народження дитини. Воно дає безліч відповідей на важливі для сім'ї, яка чекає на малюка, питання.

У клініці також надаються дитяче УЗД:

• головного мозку (нейросонографія);
  • тазостегнових суглобів.

Нейросонографія – найсучасніший, високоточний та безпечний спосіб отримання відомостей про функціонування та будову мозку та інших структур черепної коробки. Представлений метод використовується у педіатрії для скринінгу мозку у новонароджених. За допомогою нейросонографії фахівець отримує можливість вивчити стан головного мозку та розміри його певних частин.

На основі клініки також проводиться ультразвукова гістеросальпінгографія – спосіб вивчення прохідності маткових труб, необхідний етап обстеження для пар, які планують сім'ю.

Переваги даного методу дослідження:

• відсутність небажаного променевого навантаження;
  • не передбачає наркоз;
  • вартість набагато нижча за прайс на гістерографію або гістероскопію.

Спасибо огромное, все замечательно! Замечательный персонал и прекрасная атмосфера.

Елена, 06.07.2020

Не понравился сам врач. Была дана не правильная консультация. Говорили одно, а в заключении написали совершенно другое. Это не очень понравилось.

Ирина, 28.04.2020

Квалифицированные врачи, на все вопросы ответили.

Елена, 22.02.2020

Не понравилось, что пришлось ждать приёма. Всё остальное понравилось.

Екатерина, 03.02.2020

Все хорошо. Во время пришли, сразу приняли.

Юлия, 14.12.2019

Тополь-3,ул. Паникахи 27,2-й этаж. На карті