ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон БІЛА ЦЕРКВА

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» у Білій Церкві вже більше 7 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів. ще

• Сб-Вс: выходной

м. Біла Церква, вул. Шевченка, 146, 1-й поверх, біля АТБ. На карті

ЛОР-центр та центр слуху Беттертон у Білій Церкві обладнаний високоточним та сучасним обладнанням для проведення апаратної, комп'ютерної та цифрової діагностики слуху. Консультативну та терапевтичну допомогу у центрах надають кваліфіковані фахівці - лікарі-отоларингологи, які володіють передовими технологіями і методиками в області аудіології та отоларингології.

Перелік послуг, що надаються в «Беттертон» Біла Церква:

• Комплексна діагностика слуху
  • Проведення повного спектру аудіометричних досліджень: порогова і тональна  аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, діагностика слуху для немовлят (ОАЕ)
  • Комп'ютеризований підбір і налаштування слухових апаратів
  • Консультативний прийом і амбулаторний супровід отоларинголога.
  • Ексклюзивний продаж цифрових апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies.
  • Персональне виготовлення передових слухових апаратів у США на підставі 3D зліпка вушного каналу.
  • Індивідуальне виготовлення захисних беруш, вушних вкладишів та гідроплагів (гідроізоляційних беруш).
  • Персональний підбір, навчання і продаж апаратів для формування голосу ROMET, які дають можливість говорити пацієнтам, у яких повністю або частково відсутня гортань (операція, травма, рак).
  • Сервісне обслуговування апаратів для корекції слуху (гарантійне і після закінчення терміну гарантії).
  • Сурдопедагогічний супровід дітей та дорослих, логопедія та корекція порушень мовлення і слуху, реабілітація та адаптація після слухопротезування.

Також спеціалізується на лікуванні ЛОР-хвороб:

• вуха (гострий зовнішній отит, гострий середній отит, отомікоз, сенсоневральна туговухість);
  • горла (хронічний тонзиліт, гострий і хронічний фарингіт, ангіна, гострий ларингіт, фарінгомікоз);
  • носа і навколоносових пазух (гострий риносинусит, гострий фронтит, алергічний риніт)

Затишна, комфортна клініка. Все було досить добре, дуже якісне обслуговування у клініці, всі дуже ввічливі, привітливі та уважні. Нас повністю усе влаштувало у цій клініці.

Єва, 15.03.2024

Сподобалося у клініці. Все пройшло добре.

Максим, 16.02.2024

Жодних проблем не виникло, діагностику зробили швидко та якісно.

Єдуард, 07.02.2024

Прийняли вчасно, без черг, запропонували каву. Висновок діагностики пояснили. Усе пройшло чудово.

Яна, 07.12.2023

Аудиометрист Бойко Алла Петровна, очень понравилась: была очень внимательна и профессиональна. Я бы её рекомендовала.

Юлія, 27.06.2023

ул. Ярослава Мудрого, 5/13. На карті