Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000447Код реєстрації UA/13974/01/01
ATC-Класифікатор: Ондансетрон
Торгова назва: Юнорм
Діюча речовина: Ондансетрон
Виробник: Юрія-Фарм
394.66 - 614.05 грн

394.66 - 614.05 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

77.7 - 339.35 грн
Юнорм сироп 4 мг/5 мл 50 мл
Юнорм сироп 4 мг/5 мл 50 мл
510.15 - 690.07 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5

Склад:

діюча речовина: ондансетрон;

1 мл розчину містить ондансетрону гідрохлориду дигідрату в перерахуванні на ондансетрон 2 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота лимонна безводна, натрію цитрат, вода для ін’єкцій.

Показання.

Нудота і блювання, спричинені цитотоксичною хіміотерапією та променевою терапією.

Профілактика та лікування післяопераційних нудоти і блювання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Застосування ондансетрону разом з апоморфіну гідрохлоридом протипоказане, оскільки спостерігалися випадки сильної артеріальної гіпотензії та втрати свідомості під час сумісного застосування.

Спосіб застосування та дози.

Нудота і блювання, спричинені хіміотерапією та променевою терапією

Еметогенний потенціал терапії раку варіює залежно від дози та комбінації режимів хіміотерапії та променевої терапії. Вибір режиму дозування залежить від тяжкості еметогенного впливу.

Еметогенна хіміотерапія та променева терапія

Рекомендована внутрішньовенна або внутрішньом’язова доза Юнорму® – 8 мг у вигляді повільної ін’єкції впродовж не менше ніж 30 секунд, безпосередньо перед лікуванням.

Для профілактики відстроченого або тривалого блювання після перших 24 годин рекомендується пероральне або ректальне застосування препарату.

Високоеметогенна хіміотерапія (наприклад, високі дози циплатини)

Юнорм® можна призначати у вигляді однора

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
433.01 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
433.01 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Аптека Шарапр. Героїв Сталінграду, 10а, корп.6
438.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
440.75 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
441.95 грн
АНЦвул. Глушкова, 31А
451.55 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ, б-р Кольцова,15, прим.112
453.63 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
454.65 грн
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
454.65 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5?

Придбати Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5 серед різних аптек міста становить 485.9 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Юнорм р-н д/ін. 2 мг/мл 4 мл №5?” перед замовленням препарату.