Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011154Код реєстрації UA/11689/01/01
135.98 - 154.00 грн

135.98 - 154.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: 1 г (27 крапель) препарату містить екстракту рідкого з лікарської рослинної сировини: золототисячника трави (Herba Centaurii), розма­рину лікарського листя (Folia Rosmarini officinalis), любистку лікарського кореня (Radix Levistici officinalis) (1:1:1) (1:16) (екстрагент: етанол 59 %), – 290 мг;

допоміжна речовина (крім екстрагенту): вода очищена.

Показання

Для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів.

Профілактика утворення сечових каменів, у тому числі і після їх видалення.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату або до інших рослин сімейства Зонтичні (Apiaceae), наприклад, аніс, фенхель, та до анетолу (тобто компонента ефірних масел, що містять, наприклад, аніс і фенхель).

Пептична виразка у стадії загострення.

Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або було рекомендовано зменшене споживання рідини.

Спосіб застосування та дози

Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям віком від 12 років по 50 крапель 3 рази на добу (загальна добова доза - 150 крапель).

Дорослі краплі приймають, як правило, у нерозведеному вигляді. Якщо необхідно (наприклад: гіркий смак для дітей), краплі приймати з додаванням будь-якої рідини. Перед вживанням збовтати! При накапувані препарату флакон слід тримати вертикально.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Подорожникм.Київ, вул.Драгоманова,2А
БАМм.Київ, вул.Ю.Пасхаліна,3
Подорожникм.Київ, вул.бульвар Гавела Вацлава,18Г
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл?

Придбати Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл серед різних аптек міста становить 142.55 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тринефрон-Здоров'я краплі оральні 100 мл?” перед замовленням препарату.