Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Топамакс капсули 50 мг, №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008254Код реєстрації UA/4144/01/03
ATC-Класифікатор: Топіромат
Торгова назва: Топамакс
Діюча речовина: Топірамат
640.45 - 717.70 грн

640.45 - 717.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Топамакс капсули 25 мг, №28
Топамакс капсули 25 мг, №28
379.23 - 462.16 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діюча речовина: topiramate; 1 капсула містить топірамату 25 мг або 50 мг допоміжні речовини: сахароза, повідон, целюлози ацетат, желатин, вода очищена, сорбітан монолаурат, натрію лаурилсульфат, титану діоксид (Е 171), розчин глазурі шелаку в етанолі, заліза оксид чорний (Е172), спирт бутиловий, спирт ізопропіловий, пропіленгліколь, амонію гідроксид.

Показання

В якості монотерапії для лікування дорослих і дітей старше 6 років з парціальними нападами з або без вторинно генералізованих нападів і первинно генералізованих тоніко-клонічних нападів. Як додаткова терапія для лікування дорослих і дітей у віці від 2 років з парціальними нападами з або без вторинно генералізованих нападів або первинно генералізованих тоніко-клонічних нападів і лікування нападів, асоційованих із синдромом Леннокса-Гасто. Для профілактики нападів мігрені у дорослих, після ретельної оцінки можливостей альтернативного лікування. Топірамат не рекомендується для лікування гострих станів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Профілактика мігрені у вагітних і жінок репродуктивного віку, якщо тільки вони не застосовують ефективні методи контрацепції.

Спосіб застосування та дози

Лікування рекомендується починати з низької дози з подальшим поступовим добором ефективної дози. Дозу і рівень її підвищення слід підбирати в залежності від клінічної відповіді. Капсули Топамакс можна ковтати цілими або обережно відкрити капсулу і висипати її вміст на невелику кількість (чайна ложка) м'якої їжі. Лікарський засіб / суміш слід негайно проковтнути НЕ пережовуючи. Не слід зберігати суміш вмісту капсули з їжею для подальшого застосування. Препарат можна приймати незалежно від прийому їжі. Контроль концентрацій топірамату в

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Топамакс капсули 50 мг, №28

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Топамакс капсули 50 мг, №28 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати рецепт на ліки в Україні для покупки Топамакс капсули 50 мг, №28 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Топамакс капсули 50 мг, №28 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Топамакс капсули 50 мг, №28?

Придбати Топамакс капсули 50 мг, №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Топамакс капсули 50 мг, №28 серед різних аптек міста становить 647.9 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Топамакс капсули 50 мг, №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Топамакс капсули 50 мг, №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Топамакс капсули 50 мг, №28?” перед замовленням препарату.