Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007704Код реєстрації UA/9556/02/01
153.83 - 178.56 грн

153.83 - 178.56 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30 Завантажити інструкцію

Склад. діюча речовина: tolperisone;1 таблетка містить толперизону гідрохлориду 50 мг або 150 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; кислота стеаринова; крохмаль картопляний; крохмаль кукурудзяний; тальк; кислота лимонна, моногідрат; кремнію діоксид колоїдний безводний; гіпромелоза; титану діоксид (Е 171); поліетиленгліколь 6000.

Показання

Симптоматичне лікування м’язового спазму у дорослих після перенесеного інсульту.

Протипоказання

• Гіперчутливість до діючої речовини або подібного до неї за хімічним складом еперизону, або до будь-якої з допоміжних речовин.
  • Міастенія гравіс.

Період годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Препарат слід приймати після їди, запиваючи склянкою води. Недостатній прийом їжі може знизити біодоступність толперизону.

Дорослим залежно від індивідуальної потреби й переносимості – по 150-450 мг/добу за 3 прийоми.

Тривалість курсу лікування визначається індивідуально.

Пацієнти із порушеннями функції нирок/печінки. Досвід застосування толперизону пацієнтам з ураженням нирок/печінки обмежений, у таких хворих відзначалася більш висока частота небажаних ефектів. У зв’язку з цим при помірному ураженні нирок/печінки рекомендується індивідуальне титрування дози з ретельним спостереженням за станом пацієнта і контролем функції нирок/печінки. При тяжкому ураженні нирок/печінки призначати толперизон не рекомендується.

Діти. Безпека і ефективність застосування толперизону дітям не вивчені.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
153.83 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
164.22 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, Харківське шосе,9
Бажаємо здоров'я03062, м.Київ, пр-т Берестейський(Перемоги), 100-ф
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, вул.Ревуцького,12/1
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
153.86 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
154.52 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
154.54 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ,б-р Кольцова,14-К
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30?

Придбати Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30 серед різних аптек міста становить 162.18 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Толперіл-Здоров'я таблетки 50 мг №30?” перед замовленням препарату.