Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сонапакс таблетки 10 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008400Код реєстрації UA/4499/01/01
ATC-Класифікатор: Антипсихотичні засоби
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Сонапакс
Діюча речовина: Thioridazine
384.27 - 475.89 грн

384.27 - 475.89 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Сонапакс таблетки 25 мг №60
Сонапакс таблетки 25 мг №60
632.54 - 802.23 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Сонапакс таблетки 10 мг №60 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: тіоридазину гідрохлорид;

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: тіоридазину гідрохлориду 10 мг або 25 мг;

допоміжні речовинитаблетки, вкриті оболонкою, 10 мг: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, сахароза, лактози моногідрат, желатин, кислота стеаринова, тальк, гуміарабік (Е 414), кошеніль червона А (Е 124);

таблетки, вкриті оболонкою, 25 мг: крохмаль картопляний, сахароза, желатин, гуміарабік  (Е 414), магнію стеарат, сахароза, тальк, хіноліновий жовтий (Е 104).

Показання

Психічні та емоційні порушення, що супроводжуються страхом, тривожністю, збудженням.

У психіатричній практиці: гостра та підгостра шизофренія, органічні психози, психомоторне збудження, маніакально-депресивні стани, неврози, синдром алкогольної абстиненції, психічні розлади поведінки дітей, збуджений стан у пацієнтів літнього віку.

Протипоказання

Підвищена чутливість до похідних фенотіазину або до будь-якого компонента препарату.

Тіоридазин протипоказаний пацієнтам з такими станами: клінічно важливі порушення серця (серцева недостатність, стенокардія, кардіоміопатія або дисфункція лівого шлуночка) - синдром подовженого інтервалу QTc, сімейний анамнез синдрому подовженого інтервалу QTc. Оскільки тіоридазин подовжує інтервал QTc, він також протипоказаний при конкурентному використанні препаратів, які також здатні подовжувати інтервал QTc. Шлуночкова аритмія, у т.ч. в анамнезі, брадикардія, СА або атріовентрикулярна блокада провідності другого або третього ступеня, нескоригована гіпокаліємія або гіпомагніємія. Серцева аритмія в анамнезі, тяжка артеріальна гіпотензія,

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
384.27 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, Харківське шосе,9
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Кам'янська,120
384.27 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
386 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
386 грн
Бажаємо здоров'я02217, м.Київ, вул.Закревського Миколи,29
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),148/1
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як отримати рецепт на Сонапакс таблетки 10 мг №60

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Сонапакс таблетки 10 мг №60 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати рецепт на ліки в Україні щоб купити Сонапакс таблетки 10 мг №60 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Сонапакс таблетки 10 мг №60 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сонапакс таблетки 10 мг №60?

Придбати Сонапакс таблетки 10 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сонапакс таблетки 10 мг №60 серед різних аптек міста становить 431.29 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сонапакс таблетки 10 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сонапакс таблетки 10 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сонапакс таблетки 10 мг №60?” перед замовленням препарату.