Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014021Код реєстрації UA/16951/01/02
62.70 - 75.51 грн

62.70 - 75.51 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: симвастатин;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить симвастатину 10 мг або 20 мг, або

40 мг;

Допоміжні речовини: лактоза (цукор молочний), целюлоза мікрокристалічна, повідон (полівінілпіролідон), лимонна кислота, аскорбінова кислота, бутилгідроксіанізол, крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), макрогол 4000, тальк, титану діоксид.

Показання

Первинна гіперхолестеринемія (гетерозиготні сімейна і несімейна, типи IIa, IIb і змішаний) - при неефективності дієтотерапії у пацієнтів з підвищеним ризиком розвитку коронарного атеросклерозу, комбінована гіперхолестеринемія і гіпертригліцеридемія, гіперліпопротеїнемія, що не піддається корекції спеціальною дієтою і фізичним навантаженням.
Гомозиготна спадкова гіперхолестеринемія (як доповнення до гіполіпідемічної терапії).
Вторинні гіперліпідемії: гіперхолестеринемія, гіпертригліцеридемія (IV тип, як доповнення до дієтотерапії), дисбеталіпопротеїнемія (III тип, у випадках при неадекватності дієтотерапії), змішані форми).
Захворювання серцево-судинної системи (в т.ч. асимптоматическая ІХС) - вторинна профілактика з метою зниження сумарного ризику смерті, інфаркту міокарда (для уповільнення прогресування коронарного атеросклерозу), інсульту і минущих порушень мозкового кровообігу.

Протипоказання

Гіперчутливість, гострі захворювання печінки, підвищення активності "печінкових" трансаміназ неясного генезу; вагітність; період лактації.
З обережністю. Алкоголізм, захворювання печінки в анамнезі; стану з високим ризиком вторинної ниркової недостатності і рабдоміолізу - важкі порушення електролітного балансу, ендокринні та метаболічні порушення, артеріальна гіпотензія, важкі г

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
62.7 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
67.41 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
63.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 45/2)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9А
64.32 грн
Аптека оптових цін (Київська 47)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 3в
64.35 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Мілютенка, 12-А
64.48 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
64.55 грн
Аптека оптових цін (Киевская 36)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 29-А
64.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
64.92 грн
Аптека оптових цін (Київська 164)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Сержа Лифаря, буд. 1, прим. 283
64.95 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
65.04 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
65.13 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
65.13 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30?

Придбати Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30 серед різних аптек міста становить 67.05 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Симвастатин Сандоз табл в/о 40 мг №30?” перед замовленням препарату.