Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Вазиліп таблетки 20 мг №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 003568Код реєстрації UA/3792/01/02
30.97 - 42.10 грн

30.97 - 42.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Вазиліп табл. п/о 40 мг №84
Вазиліп табл. п/о 40 мг №84Немає в наявності
Вазиліп табл. п/о 20 мг №84
Вазиліп табл. п/о 20 мг №84Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Вазиліп таблетки 20 мг №28

Склад:

діюча речовина: симвастатин;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 10 мг або 20 мг симвастатину;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль прежелатинізований, бутилгідроксіанізол      (Е 320), кислота лимонна безводна, кислота аскорбінова, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат;

плівкова оболонка: гіпромелоза, тальк, пропіленгліколь, титану діоксид (Е 171).

Показання.

Гіперхолестеринемія

Лікування первинної гіперхолестеринемії або змішаної дисліпідемії, як доповнення до дієти, коли відповідь на дієту та інші немедикаментозні засоби лікування (наприклад, фізичні вправи, зниження маси тіла) є недостатньою.

Лікування гомозиготної сімейної гіперхолестеринемії, як доповнення до дієти та іншого ліпідознижувального лікування (наприклад, аферезу ліпідів низької щільності), якщо такі методи лікування не є прийнятними.

Серцево-судинна профілактика

Зниження серцево-судинної смертності та захворюваності у пацієнтів з явною атеросклеротичною серцево-судинною хворобою або цукровим діабетом, з нормальними або  підвищеними рівнями холестерину, як додаткова терапія для корекції інших факторів ризику та до іншої кардіопротективної терапії (див. розділ «Фармакологічні властивості»).

Протипоказання.

• Гіперчутливість до симвастатину або до будь-якого іншого компонента препарату.
  • Захворювання печінки у гострій стадії або стійке підвищення рівня трансаміназ у сироватці крові невідомого ґенезу.
  • Супутній прийом потужних інгібіторів CYP3A4 (препаратів, що збільшують AUC приблизно в 5 разів або більше), таких як ітраконазол, кетоконазол, посакон
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
32.9 грн
Подорожникм.с. Петропавлівська-Борщагівка, вул.Львівська,1-А , Корп.4 , прим.1
32.98 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 3)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Велика Васильківська, буд. 138
33.24 грн
Аптека оптових цін (Київська 117)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Голосіївська, буд. 13
33.76 грн
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, Харківське шосе,9
Бажаємо здоров'я02093, м.Київ, вул.Бориспільська, 26к
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),60/10
33.91 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Вазиліп таблетки 20 мг №28?

Придбати Вазиліп таблетки 20 мг №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Вазиліп таблетки 20 мг №28 серед різних аптек міста становить 35.07 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Вазиліп таблетки 20 мг №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Вазиліп таблетки 20 мг №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Вазиліп таблетки 20 мг №28?” перед замовленням препарату.