Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000611Код реєстрації UA/5692/01/01
13.85 - 15.07 грн

13.85 - 15.07 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10 Завантажити інструкцію

Склад. діюча речовина: 1 таблетка містить кальцію сенозидів А і В 20 % (Сени олександрійської листя (Sennae alexandria folium) екстракту сухого (5:1) (екстрагент: метанол)) 70 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; ванілін; магнію стеарат; кислота стеаринова; тальк; целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза.

Показання

Запори, зумовлені атонією кишечнику різної етіології.

Підготовка до рентгенологічних досліджень.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату та до інших компонентів препарату, гострі запальні захворювання шлунково-кишкового тракту (хвороба Крона, коліти, виразковий коліт), нудота, блювання, недіагностовані захворювання травної системи, які можуть бути результатом гострих кишкових захворювань та/або хірургічних втручань (дивертикуліт, апендицит, перитоніт, часта діарея), кишкова непрохідність/паралітична кишкова непрохідність, спастичний запор; защемлена грижа, органічні ураження печінки, епігастральний біль невизначеного походження, шлунково-кишкові і маткові кровотечі, цистит, спастичний біль, тяжкі порушення водно-сольового балансу (гіпокаліємія), ректальні геморагії.

Спосіб застосування та дози

Препарат приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю рідини, зазвичай перед сном, або вранці.

Дорослим і дітям віком від 12 років рекомендується приймати по 2 таблетки 1-2 рази на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки.

Пацієнтам літнього віку варто розпочинати лікування з дози 1 таблетка.

Діти.

Н

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
15.07 грн
Аптека оптових цін (Київська 188)м. Київ, Святошинський р-н, б-р Вернадського Академіка, буд. 79
13.85 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
13.93 грн

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10?

Придбати Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10 серед різних аптек міста становить 14.28 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сенадексин-Здоров'я таблетки 70 мг №10?” перед замовленням препарату.