Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Рисперон таблетки 4 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008505Код реєстрації UA/13764/01/01
ATC-Класифікатор: Рисперидон
Торгова назва: Рисперон
Діюча речовина: Рисперидон
399.05 - 521.70 грн

399.05 - 521.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Рисперон таблетки 2 мг №30
Рисперон таблетки 2 мг №30
346.83 - 447.01 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Рисперон таблетки 4 мг №30

Склад

діюча речовина: рисперидон;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить рисперидону 2 мг або 4 мг;

допоміжні речовини: лактоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прежелатинізований, магнію стеарат, гіпромелоза 6, макрогол 6000, титану діоксид

Показання

Лікування шизофренії та інших психічних розладів, у тому числі підтримуюча терапія, у пацієнтів, у яких спостерігалася відповідь на терапію, з метою запобігання рецидиву хвороби;

• лікування маніакальних епізодів при біполярних розладах (допоміжна терапія у комбінації з нормотиміками як початкове лікування або як монотерапія на період тривалістю до 12 тижнів);
  • короткочасне лікування вираженої агресії або тяжких психічних симптомів у пацієнтів із деменцією при існуванні загрози заподіяння шкоди собі чи іншим;
  • симптоматичне лікування зухвалих опозиційних розладів або інших розладів соціальної поведінки у дітей, підлітків та дорослих з розумовим розвитком нижче середнього або розумовою відсталістю, які мають прояви деструктивної поведінки (імпульсивність, аутоагресія);
  • симптоматичне лікування аутичних розладів у дітей віком від 5 років, у яких симптоми варіюють від гіперактивності до роздратованості (включаючи агресію, завдання собі тілесних ушкоджень, тривожність та патологічні циклічні дії).

Протипоказання

Гіперчутливість до активного компонента або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Деменція та симптоми хвороби Паркінсона (ригідність, брадикінезія та паркінсонічні порушення постави).

Деменція та підозра на деменцію з тільцями Леві (окрім симптомів деменції щонайменше два з таких симпто

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
399.05 грн
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
403.57 грн
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
403.57 грн
Аптека оптових цін (Київська 128)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 12, прим. 121
407.31 грн
Аптека оптових цін (Київська 117)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Голосіївська, буд. 13
410.04 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
410.06 грн
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
410.29 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
414.13 грн
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
414.83 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №57 (ТВА))м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Вадима Гетьмана, буд. 40А
415.77 грн
Показати ще 20 аптек

Як швидко отримати рецепт на Рисперон таблетки 4 мг №30

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Рисперон таблетки 4 мг №30 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт в Україні щоб купити Рисперон таблетки 4 мг №30 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Рисперон таблетки 4 мг №30 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Рисперон таблетки 4 мг №30?

Придбати Рисперон таблетки 4 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Рисперон таблетки 4 мг №30 серед різних аптек міста становить 457.38 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Рисперон таблетки 4 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Рисперон таблетки 4 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Рисперон таблетки 4 мг №30?” перед замовленням препарату.