Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Регідрон порошок 18,9 г, №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000804Код реєстрації UA/2065/01/01
277.13 - 329.20 грн

277.13 - 329.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Порошок песарії супозиторії
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Регідрон порошок 18,9 г, №20 Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: 1 пакет містить: калію хлорид 2,5 г; натрію хлорид 3,5 г; натрію цитрат 2,9 г; глюкоза безводна 10 г.

Показання

Відновлення водно-електролітної рівноваги, корекція ацидозу при гострій діареї легкого та помірного ступеня дегідратації (наприклад, втрата 3‒9 % маси тіла у дітей), при теплових ураженнях, що супроводжуються порушенням водно-електролітного обміну.

З профілактичною метою: при теплових та фізичних навантаженнях, що призводять до інтенсивного потовиділення.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжка дегідратація, гемодинамічний шок, нестримне блювання, втрата свідомості, непрохідність кишечнику, ілеус.

Спосіб застосування та дози

Порошок з 1 пакетика препарату Регідрон розчинити в 1 літрі кип'яченої, охолодженої до кімнатної температури води. У розчин не можна додавати ніяких інших компонентів, щоб не порушити дію препарату. Розчин приймати перорально або вводити під наглядом лікаря через назогастральний зонд.

Перед початком лікування пацієнта необхідно зважити для визначення втрати маси тіла та міри зневоднення.

Необхідно уникати жирної їжі та їжі з високим вмістом простих цукрів.

Терапію препаратом Регідрон необхідно розпочинати після початку діареї.

Готовий розчин слід приймати невеликими ковтками після кожного рідкого випорожнення. За 6‒10 годин доза розчину препарату Регідрон може становити 30‒60 мл/кг маси тіла. Зазвичай приймати препарат необхідно не довше ніж 3‒4 дні, застосування препарату необхідно припинити після закінчення діареї. При нудоті або блюванні доцільно приймати охолоджений розчин невеликими повторювальними д

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
286.91 грн
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
286.91 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
287.24 грн
1 Соціальна Аптекапр-т. Глушкова, 34, Київ
1 Соціальна Аптекавул. Амосова, 4, Київ
Аптека Доброго Днявул. Січових Стрільців, 35, Київ
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Регідрон порошок 18,9 г, №20?

Придбати Регідрон порошок 18,9 г, №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Регідрон порошок 18,9 г, №20 серед різних аптек міста становить 297.24 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Регідрон порошок 18,9 г, №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Регідрон порошок 18,9 г, №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Регідрон порошок 18,9 г, №20?” перед замовленням препарату.