Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г

Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
Немає в наявності
Артикул 019981Код реєстрації
ATC-Класифікатор: Дитяче харчування
Торгова назва: Карапуз
Виробник: Карапуз
Можливі варіанти доставки через сервіс
Самовивіз

Фармакологічні властивості

Кому можна: Дітям
Температура зберігання: від 5°C до 25°C

Описание

Фруктово-овощное пюре ТМ Карапуз «Яблоко, морковь и айва» производится на современном оборудовании на нашем собственном заводе, который расположен в экологически чистом регионе Украины.

Пюре изготавливается по специальной технологии, которая позволяет сохранить вкус и полезность всех ингредиентов.

Наше пюре содержит только натуральные фрукты и овощи, и является отличным источником витаминов и минералов для вашего ребенка.

Морковь содержит большое количество витамина А, который улучшит зрение и предотвратит риск развития глазных болезней. Также морковь богата витаминами В1, В2, В5, В6, С, Е, РР и содержит антиоксиданты, которые укрепляют иммунитет и являются профилактическим средством против дисбактериоза. Наше полезное пюре содержит большое количество пищевых волокон и клетчатку, которые стимулируют секрецию желудочного сока, а айва – это отличное средство для профилактики анемии.

При изготовлении пюре мы используем исключительно зеленые яблоки, т.к. именно в зеленых яблоках сахара гараздо меньше, чем в красных, а содержание витаминов в 2 раза больше. Также зеленые яблоки – это наименее аллергенный продукт.

Укупорка банки происходит методом Press Twist, что является дополнительной гарантией безопасности продукции, а пюре надолго сохраняет свой натуральный вкус, цвет и полезность.

Наше нежное, натуральное пюре – идеальный выбор для вашего малыша!

• без красителей;
  • без консервантов;
  • без ГМО.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г?

Придбати Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г серед різних аптек міста становить 0.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Пюре фруктове Карапуз яблуко, морква та айва, 170 г?” перед замовленням препарату.