Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Подорожника лист 50г Віола
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014737Код реєстрації UA/2263/01/01
35.72 - 67.70 грн

35.72 - 67.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: трава
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Подорожника лист 50г Віола

Склад

діюча речовина: подорожника великого листя (Plantaginis majoris folia);

1 пачка містить подорожника великого листя (Plantaginis majoris folia) 50 г;

1 фільтр-пакет містить подорожника великого листя (Plantaginis majoris folia) 1,5 г.

Показання

Захворювання дихальних шляхів (бронхіти, коклюш, пневмосклероз, туберкульоз легенів), шлунково-кишкові захворювання (гастрити та виразкова хвороба шлунка зі зниженою кислотністю, ентерити та ентероколіти) – у складі комплексної терапії. Зовнішньо застосовувати як ранозагоювальний засіб.

Протипоказання

Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Гіперацидний гастрит, виразка дванадцятипалої кишки та виразкова хвороба шлунка з підвищеною кислотністю; підвищене згортання крові та схильність до тромбоутворення, рефлюкс-езофа

Спосіб застосування та дози

2 столові ложки листя помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45 хв, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 мл. Дорослим приймати у теплому вигляді по ⅓ склянки 3 рази на добу за 10-15 хв до їди; дітям віком 1-3 роки – по 1 чайній ложці, 2-5 років – по 1 десертній ложці, 5-10 років – по 1 столовій ложці, 10-14 років – по ¼ склянки 3 рази на добу за 10-15 хв до їди.

3 фільтр-пакети помістити в скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 15 хв. Дорослим прийма

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Кіпріанова Академіка,8, прим.3а
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
50 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, вул.Мілютенка,23
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
50.23 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Подорожника лист 50г Віола?

Придбати Подорожника лист 50г Віола можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Подорожника лист 50г Віола серед різних аптек міста становить 56.91 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Подорожника лист 50г Віола, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Подорожника лист 50г Віола?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Подорожника лист 50г Віола?” перед замовленням препарату.