Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008360Код реєстрації UA/9031/02/01
ATC-Класифікатор: Амантадін
Торгова назва: Пк-Мерц
Діюча речовина: Amantadine
Виробник: Мерц Фарма
1,786.66 - 2,253.46 грн

1,786.66 - 2,253.46 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Пк-мерц таблетки 100 мг, №30
Пк-мерц таблетки 100 мг, №30
456.83 - 522.03 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2

Склад:

діюча речовина: амантадину сульфат;

1 флакон (500 мл) містить амантадину сульфату 200 мг;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій, натрію хлорид.

Показання.

- Інтенсивна терапія та початкове лікування акінетичного кризу при різких загостреннях симптомів паркінсонізму.

- Для підвищення здатності зосереджувати увагу (вігільності) у посткоматозних станах різної етіології в лікарняних умовах.

Протипоказання.

- Підвищена чутливість до амантадину або до будь-яких інших компонентів препарату;

- декомпенсована серцева недостатність (стадія NYHA IV);

- кардіоміопатія та міокардит;

- атріовентрикулярна блокада II або III ступеня;

- брадикардія (менше 55 ударів/хв);

- пролонгований інтервал QT (Bazett QTc >420 мс) або з помітними U-хвилями, або з уродженим QT-синдромом у сімейному анамнезі;

- тяжка шлуночкова аритмія, включаючи хаотичну поліморфну шлуночкову тахікардію;

- одночасне лікування будипіном або іншими препаратами, що подовжують інтервал QT (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);

- знижений рівень калію або магнію в крові;

- епілепсія та інші судомні напади;

- тяжка ниркова недостатність;

- виразкова хвороба.

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати внутрішньовенно.

Лікування пацієнтів із синдромом Паркінсона

При різкому загостренні симптомів паркінсонізму при акінетичному кризі внутрішньовенна доза 200 мг амантадину сульфату вводиться 1-3 рази на добу. Швидкість введення не повинна перевищувати 55 крапель за хвилину, яка дорівнює часу інфузії приблизно 3 години.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
1786.66 грн
Аптека Доброго Дняпл. Львівська, 8Б, Київ
2074.9 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
1802.93 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
1847.68 грн
АНЦвул. Московська, 46/2
1887.47 грн
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
1902.5 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
1911.21 грн
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
Показати ще 20 аптек

Процес отримання рецепту на ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт лікаря та придбати ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2?

Придбати ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2 серед різних аптек міста становить 2,041.95 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги ПК-Мерц р-н д/інф 0,4мг/мл по 500 мл у фл, №2?” перед замовленням препарату.