Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000107Код реєстрації
310.26 - 368.87 грн

310.26 - 368.87 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: До

Склад

1 капсула містить: Екстракт чорниці - 60 мг; Лютеїн - 10 мг; Зеаксантин - 5 мг; Вітамін С - 60 мг; Вітамін Е - 10 мг; Вітамін В2 - 3 мг; Вітамін В6 - 2 мг; Вітамін В1 - 1,5 мг; Вітамін А - 1 мг; Цинку оксид - 10 мг; Міді сульфат - 1 мг; Хром - 50 мкг; Селен - 25 мкг. Допоміжні речовини: мальтодекстрин, МКЦ, кремнію діоксид колоїдний безводний, стеарат магнію. Оболонка капсули: желатин, діоксид титану, оксид заліза червоний, оксид заліза чорний.

Рекомендації щодо застосування

Ретінаром може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє покращенню гостроти зору, особливо при вікових змінах.

Спосіб застосування

Дорослим - по одній капсулі в день під час прийому їжі з достатньою кількістю рідини. Якщо Ви не можете проковтнути капсулу, її необхідно розкрити, висипати вміст на ложку і змішати з невеликою кількістю води. Термін вживання - 1-3 місяці, подальший термін вживання необхідно узгоджувати з лікарем.

Застереження

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Не слід використовувати в якості заміни повноцінному раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану дозу (порцію) для щоденного вживання. Не використовуйте після закінчення терміну придатності. Не є лікарським засобом.

Протипоказання

Не приймати дітям, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 95)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Дегтярівська, буд. 62, літ. "Б"
310.26 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
322.71 грн
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
313.45 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
316.51 грн
Подорожникм.с. Петропавлівська-Борщагівка, вул.Львівська,1-А , Корп.4 , прим.1
Подорожникм.Київ, вул.Вишгородська,44
Подорожникм.Київ, вул.Саксаганського,109
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30?

Придбати Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30 серед різних аптек міста становить 335.19 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ретинаром капсули з лютеїном і екстрактом чорниці №30?” перед замовленням препарату.