Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Панкрен 30 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012154Код реєстрації 05.03.02-04/60712
ATC-Класифікатор: Настоянки, розчини
Торгова назва: Панкрен
Виробник: Екомед
48.59 - 66.90 грн

48.59 - 66.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До

Склад

Водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя берези, вахти трилистного, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди, плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища лепехи.

Властивості

На відміну від існуючих засобів, які носять замісний характер, фітоконцентрат Панкрен нормалізує трофіку екзокринних клітин підшлункової залози, покращує їх основні функції - секреторну і ферментоутворюючу. В результаті поліпшуються всі функції організму, тому що саме з розщеплення їжі починаються обмінні процеси, а їх порушення в результаті неповноцінного травлення викликає цілий ряд хвороб, в першу чергу печінки і жовчного міхура. Крім того, при хронічному панкреатиті виникає непереносимість певних видів продуктів, здуття живота, відчуття важкості, нудоти, розладів випорожнення та ін. Нормалізація за допомогою Панкрену зовнішньо-секреторної функції підшлункової залози дозволяє не тільки позбутися від цих симптомів, а й уникнути довічної залежності від ферментних засобів. Прийом фітоконцентрату полегшує засвоєння овочів, молочних, жирних продуктів та іншої їжі, яка викликає диспептичні розлади у пацієнтів з хронічним панкреатитом і диспанкреатизмом.

У більшості випадків фітоконцентрат Панкрен дозволяє уникати замісної терапії ферментними препаратами.

Рекомендації щодо застосування

Застосовується при ферментативній недостатності підшлункової залози, ферментопатіях, хронічному панкреатиті з порушенням і без порушення екзокринної функції підшлункової залози, структурих змінах в підшлунковій залозі, диспепсії і здутті.

Спосіб застосування

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
56.05 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
Бажаємо здоров'я02093, м.Київ, вул.Бориспільська, 26к
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, вул.Мілютенка,23
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
56.05 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Панкрен 30 мл?

Придбати Панкрен 30 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Панкрен 30 мл серед різних аптек міста становить 59.33 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Панкрен 30 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Панкрен 30 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Панкрен 30 мл?” перед замовленням препарату.