Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Паксил таблетки 20 мг, №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008758Код реєстрації UA/8573/01/01
ATC-Класифікатор: Пароксетин
Торгова назва: Паксил
Діюча речовина: Paroxetine
657.66 - 770.30 грн

657.66 - 770.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Паксил таблетки 20 мг, №28

Склад:

діюча речовина: пароксетин,

1 таблетка містить пароксетину (у формі гідрохлориду гемігідрату) 20 мг;

допоміжні речовини: кальцію фосфат двоосновний (дигідрат), натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, Opadry White YS-1R-7003 (гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 400, полісорбат 80).

Показання.

Великий депресивний розлад. Лікування великого депресивного розладу.

Обсесивно-компульсивний розлад. Лікування симптомів та профілактика рецидивів обсесивно-компульсивного розладу.

Панічний розлад. Лікування симптомів та профілактика рецидивів панічного розладу із супутньою агорафобією або без неї.

Соціальні фобії/соціально-тривожні розлади.  Лікування соціальних фобій/соціально-тривожних станів.

Генералізований тривожний розлад. Лікування симптомів та профілактика рецидивів генералізованого тривожного розладу.

Посттравматичний стресовий розлад. Лікування посттравматичного стресового розладу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до пароксетину або до будь-якого іншого компонента препарату.

Паксил не слід призначати одночасно з інгібіторами моноаміноксидази (МАО), включаючи лінезолід – антибіотик, що є зворотним неселективним інгібітором моноаміноксидази та метилтіоніну хлориду (метиленового синього), та раніше ніж через 2 тижні після припинення лікування інгібіторами МАО. Аналогічно інгібітори МАО можна застосовувати не раніше ніж через 2 тижні після припинення лікування Паксилом (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Препарат не можна застосовувати у поєдн

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Срібнокільська, 22
662.77 грн
АНЦпр-т. Маяковського Володимира, 26
668 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
668.35 грн
АНЦвул. Градинська, 1
668.74 грн
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
668.79 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як отримати рецепт на Паксил таблетки 20 мг, №28

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Паксил таблетки 20 мг, №28 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт на ліки для покупки Паксил таблетки 20 мг, №28 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Паксил таблетки 20 мг, №28 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Паксил таблетки 20 мг, №28?

Придбати Паксил таблетки 20 мг, №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Паксил таблетки 20 мг, №28 серед різних аптек міста становить 699.88 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Паксил таблетки 20 мг, №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Паксил таблетки 20 мг, №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Паксил таблетки 20 мг, №28?” перед замовленням препарату.