Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Нувіджіл таблетки 150 мг, №7
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 012497Код реєстрації UA/17446/01/02
ATC-Класифікатор: Армодафінил
Торгова назва: Нувіджил
Діюча речовина: Armodafinil
269.14 - 334.69 грн

269.14 - 334.69 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Нувіджіл таблетки 150 мг, №30
Нувіджіл таблетки 150 мг, №30
1043.31 - 1226.55 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Нувіджіл таблетки 150 мг, №7

Склад:

діюча речовина: армодафініл;

1 таблетка містить армодафінілу 50 мг або 150 мг, або 250 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прежелатинізований, повідон К29/32, натрію кроскармелоза, магнію стеарат.

Показання.

– Для підтримання стану бадьорості у пацієнтів з надмірною сонливістю при синдромі обструктивного апное сну/гіпопное сну (як доповнення до терапії методом постійного позитивного тиску в дихальних шляхах (CPAP-терапії));

– для лікування надмірної сонливості, пов’язаної з помірним та тяжким хронічним порушенням сну (внаслідок розладу циклу «сон – бадьорість») при позмінній роботі, коли нефармакологічні втручання є неуспішними або недоцільними;

– для підтримання стану бадьорості  у пацієнтів з надмірною денною сонливістю, пов’язаною з нарколепсією.

Протипоказання.

– Гіперчутливість до модафінілу, армодафінілу або до будь-яких інших компонентів препарату;

– лікарський засіб протипоказаний вагітним, жінкам, які планують вагітність, і жінкам, які можуть завагітніти (які не використовують ефективні засоби контрацепції, див. розділ «Особливості застосування. Ембріофетальна токсичність»).

Спосіб застосування та дози.

Нувіджил® слід призначати пацієнтам тільки після ретельної оцінки їхньої надмірної сонливості і встановлення діагнозу основного розладу нарколепсії, СОАГС або ХПСПР відповідно до діагностичних критеріїв Міжнародної класифікації розладів сну (ICSD) або Діагностичного і статистичного керівництва з психіатричних хвороб (DSM). Така оцінка зазвичай включає збір повного анамнезу т

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 7)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 75/2
269.14 грн
292.44 грн
Аптека оптових цін (Київська 41)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136Ж, прим. 2
270.64 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ, б-р Кольцова,15, прим.112
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пр-т Володимира Івасюка(Героїв Сталінграда),65
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
271.51 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
272.47 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
272.58 грн
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Нувіджіл таблетки 150 мг, №7

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Нувіджіл таблетки 150 мг, №7 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт та придбати Нувіджіл таблетки 150 мг, №7 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Нувіджіл таблетки 150 мг, №7 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Нувіджіл таблетки 150 мг, №7?

Придбати Нувіджіл таблетки 150 мг, №7 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Нувіджіл таблетки 150 мг, №7 серед різних аптек міста становить 288.8 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Нувіджіл таблетки 150 мг, №7, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Нувіджіл таблетки 150 мг, №7?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Нувіджіл таблетки 150 мг, №7?” перед замовленням препарату.