Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мемостім капсули №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013540Код реєстрації
251.52 - 322.71 грн

251.52 - 322.71 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

СКЛАД

1 капсула містить активних інгредієнтів: екстракт бакопа Моньє (Bacopa monnieri) - 150 мг, екстракт гінкго білоба (Ginkgo biloba) - 120 мг. допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, натрію бензоат.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СПОЖИВАННЯ

Мемостім може бути рекомендований як джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою поліпшення пам'яті, концентрації уваги, здатності до навчання, аналізу інформації, абстрактного мислення. Покращує кровообіг в нижніх кінцівках. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

рекомендується застосовувати по 1 капсулі 2 рази на добу після їжі, протягом 4-х тижнів. Для подальшого підтримуючого курсу рекомендується приймати по 1 капсулі один раз на добу після їди протягом 1-2 місяців.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

індивідуальна підвищена чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність і період годування груддю.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
271.88 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
271.9 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),60/10
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
Бажаємо здоров'я04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мемостім капсули №30?

Придбати Мемостім капсули №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мемостім капсули №30 серед різних аптек міста становить 282.53 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мемостім капсули №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мемостім капсули №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мемостім капсули №30?” перед замовленням препарату.