Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000827Код реєстрації UA/4201/01/01
643.70 - 817.30 грн

643.70 - 817.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100

Склад:

діюча речовина: sulfasalazine;

1 таблетка містить сульфасалазину 500 мг, що відповідає 535 мг сульфасалазину з повідоном;

допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлози ацетилфталат, пропіленгліколь, тальк, макрогол, віск карнаубський, гліцерол моностеарат, віск білий.

Показання.

• Лікування виразкового коліту від легкого до середнього ступеня тяжкості та як допоміжна терапія при виразковому коліті тяжкого ступеня; подовження періоду ремісії між гострими атаками виразкового коліту;
  • лікування пацієнтів з ревматоїдним артритом, у яких саліцилати або інші нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) були недостатньо ефективні (наприклад, недостатня терапевтична ефективність або непереносимість при відповідному прийомі повних доз одного або більше НПЗП);
  • лікування ювенільного ревматоїдного артриту з поліартритичним синдромом у випадках, коли саліцилати або інші НПЗП були недостатньо ефективні.

Протипоказання.

• Гіперчутливість до сульфасалазину, його метаболітів, сульфонамідів або саліцилатів;
  • кишкова непрохідність або обструкція сечовивідних шляхів;
  • порфірія, оскільки повідомлялося про утворення сульфонамідами осаду при гострому нападі;
  • ураження нирок тяжкого ступеня (швидкість клубочкової фільтрації<30 мл/хв/1,73м2) та/або ураження печінки тяжкого ступеня;
  • наявність в анамнезі нападів астми тяжкого ступеня, кропив’янки, риніту або інших алергічних реакцій, спричинених ацетилсаліциловою кислотою або іншими НПЗП, у зв’язку з ризиком розвитку анафілакти
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
682.73 грн
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
697 грн
Аптека оптових цін (Київська 6)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сверстюка Євгена, буд. 1В
698.52 грн
Подорожникм.Київ, Дорогожицька,17
714.41 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
716.9 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
717 грн
Подорожникм. Київ, вул. Хрещатик, 21, приміщення 119/123
Подорожникм.Київ, Каштанова,7
Подорожникм.Київ, Ревуцького,40-Б, прим. 1004
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100?

Придбати Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100 серед різних аптек міста становить 741.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Салазопірин-en-табс таблетки 500 мг №100?” перед замовленням препарату.