Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013079Код реєстрації 14425/2014
400.07 - 595.60 грн

400.07 - 595.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Для вагітних
Спосіб введення: для носа
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

1 мл розчину містить:

• натрію хлорид - 90 мг;
  • натрію гіалуронат - 1 мг.

Опис

Lorde Hyal - стерильний розчин для інгаляційного і інтраназального введення, який полегшує дихання шляхом разрідження і поліпшення виведення секрету слизової оболонки носа верхніх і нижніх дихальних шляхів у пацієнтів з запальними захворюваннями органів дихання за рахунок осматіческого ефекту.

Гіпертонічний розчин натрію хлориду(3%) - натуральний і безпечний інгаляційний муколітик. Також містить гіалуронову кислоту - для додаткового пом'якшення і зволоження слизової, а також зменшення подразнюючої дії гіпертонічного розчину солі при інгаляції.

Lorde Hyal в першу чергу показаний хворим з кашлем при:

• ларингіті;
  • трахеїтах;
  • муковісцидозі;
  • бронхітах;
  • бронхиолитах;
  • бронхоектатичної хвороби;
  • хронічної обструктивної хвороби легень.

Lorde Hyal також застосовується при гострих і хронічних захворюваннях носоглотки, носової порожнини і пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей, цілорічного та сезонного алергічного риніту для зменшення набряку слизової, розрідження секрету і полегшення дихання.

Без рецепта! Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтеся з медичним фахівцем.

Протипоказання

Lorde Hyal протипоказаний при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентвам розчину.

Спосіб застосування

Використання за допомогою інгалятора.

Інгаляцію розчином можна проводити за допомогою небулайзера з використанням спеціальної маски на обличчя, загубника, загубника-соски або назальної кан

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
461 грн
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
411.8 грн
Аптека оптових цін (Київ №17 "Є Аптека")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 7
417.8 грн
АНЦбул. Чоколовський, 1
419.2 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
420.1 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
420.3 грн
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка,3а
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Гетьмана Павла Полуботка(Попудренка), 65
424.1 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
424.84 грн
АНЦпр. Перемоги, 125
424.87 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 35 (Артема)
427.7 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
427.73 грн
АНЦвул. Борщагівська/Гарматна, 195/43
428.54 грн
АНЦпр. Оболонський, 10
429.24 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
430.64 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Формен комбі капсули, №40
465.3 - 581.64 грн
Піофаг бактеріофаг полівалентний р-н 10мл №4
488.05 - 633.48 грн
Засіб для обличчя La Roche-Posay Effaclar H інтенсивний заспокійливий зволожуючий для жирної та проблемної шкіри, 40 мл
570.25 - 687.9 грн
Крем-гель La Roche-Posay Effaclar очищуючий, заспокійливий, зволожуючий, для жирної, проблемної шкіри, 200 мл
549.51 - 588.41 грн
565 грн
Ібупрозан Baum Pharm гель по 75 мл у тубах
Ібупрозан Baum Pharm гель по 75 мл у тубах
169 грн
Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10?

Придбати Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10 серед різних аптек міста становить 486.98 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лорде hyal 3%, небули р-н, 4мл, №10?” перед замовленням препарату.