Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013063Код реєстрації UA/12900/01/02
ATC-Класифікатор: Бупівакаїн
Торгова назва: Лонгокаїн
Діюча речовина: Бупівакаїн
Виробник: Юрія-Фарм
298.62 - 483.80 грн

298.62 - 483.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Ампули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10

Склад:

діюча речовина: bupivacaine;

1 мл розчину містить бупівакаїну гідрохлориду безводного;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій

Показання.

Лонгокаїн®, 0,5 % розчин, застосовувати для проведення місцевої анестезії шляхом черезшкірної інфільтрації, периферичної(-их) нервової(-их) блокади(блокад) і центральної невральної блокади (каудальної або епідуральної), тобто застосовує фахівець у ситуаціях, коли необхідне проведення тривалої анестезії. Оскільки сенсорна нервова блокада є більш вираженою, ніж моторна блокада, Лонгокаїн® особливо ефективний у полегшенні болю, наприклад, під час пологів.

Протипоказання.

Гіперчутливість до місцевих анестетиків амідного типу або до інших складових препарату.

Бупівакаїн не слід застосовувати для внутрішньовенної реґіонарної анестезії (блокада Бієра).

Бупівакаїн не слід застосовувати для епідуральної анестезії у пацієнтів з вираженою артеріальною гіпотензією, наприклад, у випадку кардіогенного або гіповолемічного шоку. Епідуральна анестезія  незалежно від застосовуваного місцевого анестетика має свої протипоказання, які включають: захворювання нервової системи в активній стадії, такі як менінгіт, поліомієліт, внутрішньочерепний крововилив, підгостра комбінована дегенерація спинного мозку внаслідок перніціозної анемії і пухлин головного та спинного мозку; туберкульоз хребта; гнійна інфекція шкіри у місці або поруч із ділянкою проведення люмбальної пункції; порушення згортання крові або поточне лікування антикоагулянтами.

Спосіб застосування та дози.

До

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
338.8 грн
Бажаємо здоров'я02163, м.Київ, вул.Радунська,30, прим.1,2
316.6 грн
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
318.33 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
323.76 грн
Подорожникм.Київ, пр. Бажана Миколи,38
325.79 грн
АНЦпр. Л.Курбаса, 4Б
326.37 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10?

Придбати Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10 серед різних аптек міста становить 375.77 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лонгокаїн 5 г/мл 5 мл ампули №10?” перед замовленням препарату.