Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ліолів-Біолік ліоф. для ін.
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000574Код реєстрації UA/3549/01/01
526.00 - 620.54 грн

526.00 - 620.54 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Фармакологічні властивості

Форма випуску: ліофілізат для розчину для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Морозильна камера
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ліолів-Біолік ліоф. для ін.

Склад:

діючі речовини: 1 флакон (пляшка) містить лецитин-стандарт (у перерахуванні на лецитин) – 320 мг; антраль (у перерахуванні на безводну речовину) – 4,2 мг;

допоміжна речовина: лактоза моногідрат.

Показання.

Гострі та хронічні гепатити різної етіології (у т.ч. вірусної), доброякісні гіпербілірубінемії та цирози печінки у дорослих і дітей віком від 12 років.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Алергічні реакції на вакцини або білок в анамнезі.

Порушення видільної функції нирок.

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати внутрішньовенно. Емульсію ЛІОЛІВ-БІОЛІК® необхідно готувати безпосередньо перед застосуванням шляхом додавання до флакона (пляшки) 50 мл 0,9 % розчину натрію хлориду для ін’єкцій або інфузій. Після цього флакон (пляшку) струсити 2-3 хвилини до утворення однорідної емульсії кольору розведеного молока.

Препарат вводити внутрішньовенно краплинно, повільно по 1-2 флакони (пляшки) 1-2 рази на добу. Курс лікування – 5-15 днів, залежно від тяжкості та перебігу захворювання.

Діти.

Не рекомендується призначати дітям віком до 12 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
612.87 грн
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, пр-т Глушкова Академіка, 31а
605.54 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ліолів-Біолік ліоф. для ін. ?

Придбати Ліолів-Біолік ліоф. для ін. можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ліолів-Біолік ліоф. для ін. серед різних аптек міста становить 590.26 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ліолів-Біолік ліоф. для ін. , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ліолів-Біолік ліоф. для ін. ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ліолів-Біолік ліоф. для ін. ?” перед замовленням препарату.