Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002354Код реєстрації UA/7525/01/02
40.81 - 56.90 грн

40.81 - 56.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Ампули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: lidocainе;

1 мл| розчину містить| лідокаїну гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання

Місцева анестезія (термінальна, інфільтраційна, провідникова) у хірургії, офтальмології, стоматології, оториноларингології; блокада периферичних нервів і нервових сплетінь при різних больових синдромах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату/інших амідних місцевоанестезуючих засобів, наявність в анамнезі епілептиформних| судом на лідокаїн, тяжка|виказана,висловлена| брадикардія, тяжка|виказана,висловлена| артеріальна| гіпотензія, кардіогенний шок, тяжкі|тяжкі| форми хронічної серцевої|сердечної| недостатності (II-III ступеня), синдром слабкості синусового вузла, синдром Вольфа-Паркінсона-Уайта, синдром Адамса-Стокса, атріовентрикулярна (AV) блокада ІІ і ІІІ ступеня, гіповолемія, тяжкі|тяжкі| порушення функції печінки/нирок, порфірія|, міастенія, ретробульбарне введення хворим на глаукому.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують ін’єкційно (підшкірно, внутрішньом’язово) і місцево на слизові оболонки. Слід уникати внутрішньосудинного введення препарату.

Для термінальної|поверхової,зверхньої| анестезії слизові оболонки дорослим змазують препаратом у дозі до 2 мг/кг лідокаїну, тривалість анестезії – 15-30 хвилин. Максимальна доза|обсяг| препарату для дорослих – 20 мл|.

Для провідникової анестезії (у т. ч. для знеболювання плечовог

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
44.01 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Архипенка Олександра,4, прим.37
44.01 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10?

Придбати Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10 серед різних аптек міста становить 48.9 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лідокаїн-здоров'я р-н д/ін. 20 мг/мл 2 мл, №10?” перед замовленням препарату.