Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Цефосульбін порошок 1г/1г №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 005489Код реєстрації UA/9805/01/02
196.85 - 249.90 грн

196.85 - 249.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: порошок для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Цефосульбін порошок 1г/1г №1

Склад:

діючі речовини: сульбактам натрію, цефоперазон натрію;

1 флакон містить сульбактаму натрію еквівалентно 0,5 г або 1 г сульбактаму, цефоперазону натрію еквівалентно 0,5 г або 1 г цефоперазону.

Показання.

Лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами:

– інфекції дихальних шляхів (верхніх і нижніх відділів);

– інфекції сечовивідних шляхів (верхніх і нижніх відділів);

– перитоніт, холецистит, холангіт та інші інфекції черевної порожнини;

– септицемія;

– менінгіт;

– інфекції шкіри та м’яких тканин;

– інфекції кісток та суглобів;

– запальні захворювання органів малого таза, ендометрити, гонорея та інші інфекції статевих органів.

Протипоказання.

Застосування комбінованого препарату протипоказане пацієнтам з чутливістю до сульбактаму, пеніциліну або цефалоспорину в анамнезі.

Спосіб застосування та дози.

Розчин препарату можна вводити внутрішньовенно та внутрішньом’язово.

Комбінація сульбактаму натрію/цефоперазону натрію представлена у вигляді сухого порошку для відновлення у співвідношенні 1:1 у перерахуванні на вільний сульбактам та цефоперазон. Флакони із порошком у співвідношенні 1:1 містять еквівалент 500 мг + 500 мг та 1000 мг + 1000 мг сульбактаму та цефоперазону відповідно.

Дорослі. Звичайна доза препарату Цефосульбінâ для дорослих становить 2–4 г на добу (тобто від 1 до 2 г цефоперазону на добу) внутрішньовенно або внутрішньом’язово у рівномірно розподілених дозах кожні 12 годин.

Діти.

Препарат можна застосовувати дітям.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
208.69 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
210.07 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
210.43 грн
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
210.52 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №57 (ТВА))м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Вадима Гетьмана, буд. 40А
211.2 грн
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
211.55 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),15-а
211.55 грн
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
211.7 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
212.16 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
212.38 грн
АНЦвул. Златоустівська, 55
212.73 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
213.38 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
214.6 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Цефосульбін порошок 1г/1г №1

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Цефосульбін порошок 1г/1г №1 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки в Україні та придбати Цефосульбін порошок 1г/1г №1 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Цефосульбін порошок 1г/1г №1 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Цефосульбін порошок 1г/1г №1?

Придбати Цефосульбін порошок 1г/1г №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Цефосульбін порошок 1г/1г №1 серед різних аптек міста становить 223.8 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Цефосульбін порошок 1г/1г №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Цефосульбін порошок 1г/1г №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Цефосульбін порошок 1г/1г №1?” перед замовленням препарату.