Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Комплевіт капсули тверді №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001199Код реєстрації UA/2090/01/01
53.75 - 79.70 грн

53.75 - 79.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час

Інструкція - Комплевіт капсули тверді №20

Склад

діючі речовини: 1 капсула містить: аскорбінової кислоти (вітаміну С) 100 мг; тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 15 мг; рибофлавіну (вітаміну B2) 15 мг; піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) 10 мг; ціанокобаламіну (вітаміну B12) 0,002 мг; фолієвої кислоти 0,25 мг; нікотинаміду 50 мг; кальцію пантотенату 25 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; кремнію діоксид колоїдний безводний; крохмаль картопляний; кальцію стеарат;

склад твердої желатинової капсули: желатин; барвники: жовтий захід FCF (E 110), титану діоксид (Е 171).

Показання

Лікування гіпо- та авітамінозів, спричинених недостатнім надходженням або підвищеною потребою у вітамінах: нерегулярне та одноманітне харчування; поліпшення обміну речовин та загального стану всіх вікових груп; період підвищених розумових та фізичних навантажень; період вагітності або годування груддю; період активного заняття спортом; стреси; хронічні захворювання; період відновлення після тяжких захворювань, після антибіотико- та хіміотерапії, до та після хірургічних операцій; у комплексному лікуванні пацієнтів з атеросклерозом, ішемічною хворобою серця та захворюваннями печінки.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів лікарського засобу, еритремія, схильність до тромбозів, тромбофлебіт, тромбоемболії, хронічна серцева недостатність, артеріальна гіпертензія (тяжкі форми), нефролітіаз, тяжкі порушення функції нирок, подагра, гіперурикемія, виражені порушення функції печінки, активний гепатит, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
57.78 грн
Аптека Копійкапр. Григоренка, 22/20
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
57.81 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
57.82 грн
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
57.83 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Комплевіт капсули тверді №20?

Придбати Комплевіт капсули тверді №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Комплевіт капсули тверді №20 серед різних аптек міста становить 62.32 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Комплевіт капсули тверді №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Комплевіт капсули тверді №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Комплевіт капсули тверді №20?” перед замовленням препарату.