Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кетонал крем 5% 30г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014989Код реєстрації UA/8325/07/01
114.02 - 147.83 грн

114.02 - 147.83 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Крем
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Кетонал крем 5% 30г

Склад:

діюча речовина: кетопрофен;

1 г крему містить кетопрофену 50 мг;

допоміжні речовини: метилпарабен (метилпарагідроксибензоат) (Е 218), пропілпарабен (пропілпарагідроксибензоат) (Е 216), пропіленгліколь, ізопропілміристат, парафін білий  м’який, поліетиленгліколю 45 і додецилгліколю сополімер, гліцерол сорбітан олеостеарат, магнію сульфат гептагідрат, вода очищена.

Показання.

Посттравматичний біль у м’язах та суглобах, запалення сухожиль.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до кетопрофену або до інших допоміжних речовин препарату, саліцилатів та до інших нестероїдних протизапальних засобів. Відомі реакції гіперчутливості, наприклад симптоми бронхіальної астми, алергічного риніту чи кропив’янки, після застосування кетопрофену, інших НПЗЗ, ацетилсаліцилової кислоти, фенофібрату, тіапрофенової кислоти. Будь-які реакції фотосенсибілізації в анамнезі. Наявність в анамнезі шкірних проявів алергії, що виникли при застосуванні кетопрофену, інших допоміжних речовин препарату, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів. Вплив сонячного світла (навіть у туманний день), у тому числі непрямі сонячні промені та УФ-опромінення у солярії, протягом усього періоду лікування і ще протягом 2 тижнів після припинення лікування препаратом. Загострення виразкової хвороби шлунка або дванадцятипалої кишки; шлунково-кишкова кровотеча в анамнезі, хронічна диспепсія (дискомфорт і біль у верхній частині живота), тяжка ниркова недостатність. Пошкодження шкіри, висипання, травми шкіри, подразнення, свербіж, шкірні інфекції, акне, опіки. Дитячий вік; ІІІ триместр вагітності; період годування груддю. Крем не можна наносити на уражену ш

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
114.02 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
123.53 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
114.02 грн
АНЦпр. Бажана, 36
115.76 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
115.83 грн
АНЦвул. Нижній Вал, 23
116.28 грн
АНЦХарківське шосе, 166в
116.31 грн
АНЦпр. В.Лобановського, 196 (Червонозоряний)
116.53 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кетонал крем 5% 30г?

Придбати Кетонал крем 5% 30г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кетонал крем 5% 30г серед різних аптек міста становить 131.13 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кетонал крем 5% 30г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кетонал крем 5% 30г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кетонал крем 5% 30г?” перед замовленням препарату.