Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Нобі гель 2.5% 30 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007521Код реєстрації UA/15144/01/01
83.80 - 122.89 грн

83.80 - 122.89 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Гель
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Нобі гель 2.5% 30 г

Склад:

діюча речовина: ketoprofen;

1 г гелю містить кетопрофену у перерахуванні на 100 % суху речовину 25 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, Carbopol® Ultrez 21 Polymer, триетаноламін, олія лавандова, вода очищена.

Показання.

Біль у м’язах і суглобах, спричинений травмами або ушкодженнями. Тендовагініти.

Протипоказання.

– Підвищена чутливість до кетопрофену або до інших допоміжних речовин препарату;

• будь-які реакції фотосенсибілізації в анамнезі;
  • відомі реакції гіперчутливості, наприклад симптоми бронхіальної астми, алергічний риніт або кропив’янка, що виникли після застосування кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ;
  • наявність в анамнезі шкірних проявів алергії при застосуванні кетопрофену, тіапрофенової кислоти, фенофібрату, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів;
  • вплив сонячних променів (навіть розсіяного світла) або УФ-опромінення у солярії під час лікування гелем та протягом 2 тижнів після його припинення;
  • гель не застосовувати при наявності патологічних змін на шкірі, наприклад мокнучі дерматози, пошкодження шкіри, висипання, травми шкіри, опіки, екзема або акне, або інфекційних процесів шкіри та відкритих ран.

Спосіб застосування та дози.

Для зовнішнього застосування.

На шкіру ураженої ділянки наносять 3-5 см гелю тонким шаром 1–2 рази на добу та обережно втирають його. Кількість гелю залежить від розміру ураженої ділянки: 5 см гелю відповідають 100 мг кетопрофену, 10 см – 200 мг кетопрофену. Використовувати при цьому оклюзійну пов’язку не рекомендується.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
83.8 грн
100.88 грн
АНЦвул. Зодчих, 40
85.44 грн
Аптека Копійкапр. Глушкова Академіка, 31-А
85.46 грн
Аптека оптових цін (Київська 134)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Науки, буд. 4
85.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 29)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Глушкова Академіка, буд. 31-А, блок Б, прим. 1
85.88 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
85.98 грн
Аптека оптових цін (Київська 69)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, буд. 52а
86.24 грн
Аптека оптових цін (Київська 90)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Кірпи Георгія, буд. 2Б
86.39 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Нобі гель 2.5% 30 г?

Придбати Нобі гель 2.5% 30 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Нобі гель 2.5% 30 г серед різних аптек міста становить 102.56 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Нобі гель 2.5% 30 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Нобі гель 2.5% 30 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Нобі гель 2.5% 30 г?” перед замовленням препарату.