Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Хартмана р-н для інф.400 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002153Код реєстрації UA/1056/01/01
37.39 - 155.65 грн

37.39 - 155.65 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Хартмана р-н для інф.200 мл
25.44 - 107.95 грн
Хартмана р-н для інф.250 млНемає в наявності
Хартмана р-н для інф.500 млНемає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Хартмана р-н для інф.400 мл

Склад:

• діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, натрію лактат, кальцію хлориду дигідрат, магнію хлориду гексагідрат;
  • 100 мл розчину містять: натрію хлориду – 0,6 г; калію хлориду – 0,04 г; натрію лактату – 0,303 г; кальцію хлориду дигідрату – 0,02013 г; магнію хлориду гексагідрату – 0,02 г;
  • іонний склад на 1000 мл розчину: Na+– 129,7 ммоль; К+– 5,36 ммоль; Са++– 1,37 ммоль;
  • Mg++– 0,98 ммоль; Cl¯– 112,74 ммоль; лактат – 27,03 ммоль;
  • допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Гіповолемія та ізотонічна дегідратація у поєднанні з метаболічним ацидозом. Для пре-, інтра- та післяопераційного підтримання балансу рідини. Регідратація інтерстиціального простору після колоїдного заміщення об’єму циркулюючої крові.

Протипоказання.

Гіперволемія, гіпернатріємія (у т. ч. внаслідок застосування кортикостероїдів), гіперкаліємія, гіпермагніємія, гіперхлоремія, гіперкальціємія, позаклітинна гіпергідратація, гіпертонічна дегідратація, алкалоз, лактоацидоз, артеріальна гіпертензія, серцево-судинна та/або ниркова недостатність (у т. ч. гостра ниркова недостатність), печінкова недостатність (через зниження утворення гідрокарбонату із лактату), набряк легень, тромбофлебіт, стани з підвищеним зсіданням крові, декомпенсовані вади серця; олігурія та анурія, набряк мозку.

Спосіб застосування та дози.

Призначати внутрішньовенно. Вводити внутрішньовенно краплинно. Дозу визначає лікар залежно від стану хворого. Максимальна швидкість введення – 5 мл/кг/год, тобто 350 мл/год при масі тіла 70 к

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 51)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 40-Є, прим. 185
37.39 грн
Аптека Доброго ДняМайдан Незалежності (ТЦ Глобус 1 лінія), Київ
130.4 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
38.76 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
38.76 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
45.01 грн
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
46.04 грн
Аптека оптових цін (Київська 124)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ялтинська, буд. 10/14
54.53 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
82.69 грн
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
97.4 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
97.54 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
100.3 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
100.39 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
105.51 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Хартмана р-н для інф.400 мл?

Придбати Хартмана р-н для інф.400 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Хартмана р-н для інф.400 мл серед різних аптек міста становить 117.88 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Хартмана р-н для інф.400 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Хартмана р-н для інф.400 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Хартмана р-н для інф.400 мл?” перед замовленням препарату.