Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дарроу р-н для інф.200 мл

Дарроу  р-н для інф.200 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002111Код реєстрації UA/1492/01/01
46.96 - 86.63 грн

Дарроу р-н для інф.200 мл

46.96 - 86.63 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Дарроу  р-н для інф.400 мл
Дарроу р-н для інф.400 мл
61.16 - 138.11 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Дарроу р-н для інф.200 мл

Склад:

діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, натрію лактат;

100 мл розчину містять: натрію хлориду – 0,4 г; калію хлориду – 0,267 г; натрію лактату –0,594 г;

іонний склад на 1000 мл розчину: Na+– 121 ммоль, K+– 36 ммоль, Cl-– 104 ммоль, лактат –53 ммоль;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Корекція порушень водно-електролітного балансу при дегідратації, яка супроводжується гіпокаліємією та ацидозом; при тривалому введенні пероральних діуретиків, що супроводжується втратою калію; для відновлення водно-електролітного балансу при підготовці хворих до оперативного втручання, в інтра- та післяопераційний період.

Протипоказання.

Гіперволемія, гіпернатріємія (у т. ч. внаслідок застосування кортикостероїдів), гіперкаліємія, гіперхлоремія, гостра та гіпертонічна дегідратація, набряк легень, декомпенсована серцева недостатність, еклампсія, тяжкі порушення функції серця та/або нирок, печінкова недостатність (через зменшення утворення гідрокарбонату з лактату), тромбофлебіт, стани з підвищеним згортанням крові, декомпенсовані вади серця.

Алкалоз, лактоацидоз, тяжка артеріальна гіпертензія, олігурія, анурія, набряк мозку, гіперчутливість до компонентів лікарського засобу.

Спосіб застосування та дози.

Вводити внутрішньовенно краплинно у добовій дозі від 100 мл до 2 л. Дозу призначає лікар залежно від стану хворого, перебігу хвороби, показників стану водно-електролітного балансу.

Максимальна швидкість введення – 20–30 крапель на хвилину.

Тривалість лікування залежить від стану хворого і визначається лікарем індивідуально.

Д

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
41.22 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
84.58 грн
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
41.34 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
41.42 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
43.05 грн
АНЦвул. Мельникова, 32
46.96 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
47.37 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
75.28 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
83.23 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 77)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Іллєнка Юрія , буд. 1
84.35 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітрофлотський, буд. 50/2, прим. 26
85.5 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
86.18 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дарроу р-н для інф.200 мл?

Придбати Дарроу р-н для інф.200 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дарроу р-н для інф.200 мл серед різних аптек міста становить 57.32 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дарроу р-н для інф.200 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дарроу р-н для інф.200 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дарроу р-н для інф.200 мл?” перед замовленням препарату.