Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Реосорбілакт р-н для інф.400 мл,
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002184Код реєстрації UA/2399/01/01
231.07 - 343.40 грн

231.07 - 343.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Крапельниці
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: 1 мл розчину містить сорбітолу 60,0 мг, натрію лактату (у перерахунку на 100 % речовину) 19,0 мг, натрію хлориду 6,0 мг, кальцію хлориду дигідрату (у перерахунку на кальцію хлорид) 0,1 мг, калію хлориду 0,3 мг, магнію хлориду гексагідрату (у перерахунку на магнію хлорид) 0,2 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання

Для поліпшення капілярного кровотоку з метою профілактики та лікування травматичного, операцiйного, гемолiтичного, токсичного і опiкового шоку, при гострiй крововтратi, опiковiй хворобi; при iнфекцiйних захворюваннях, що супроводжуються інтоксикацією, при загостренні хронiчного гепатиту; при сепсисі; для передоперацiйної пiдготовки та в пiсляоперацiйний перiод; для поліпшення артеріального і венозного кровообігу з метою профілактики тромбозів, тромбофлебітів, ендартеріїтів, хвороби Рейно.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу. Реосорбiлакт® не застосовувати при алкалозi, а також у випадках, коли протипоказане вливання великих об’ємів рiдини (крововилив у мозок, тромбоемболiя, серцево-судинна декомпенсацiя, артеріальна гіпертензія III ступеня, декомпенсовані вади серця, термінальна ниркова недостатність), зневоднення, олігурія.

Спосіб застосування та дози

Реосорбiлакт® вводити дорослим внутрiшньовенно краплинно зі швидкістю 40-60 крапель за хвилину. При необхідності допускається струминне введення лікарського засобу після проведення проби шляхом краплинного введення зі швидкістю 30 кр/хв. Після введення 15 крапель застосу

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 45/2)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9А
231.07 грн
264.99 грн
Аптека оптових цін (Київська 74)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Будівельників, буд. 38/14
232.32 грн
Аптека оптових цін (Київська 108)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 89а
234.04 грн
Аптека оптових цін (Київська 46)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 17
234.18 грн
АНЦХарківське шосе, 152
235.56 грн
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
236.63 грн
АНЦвул. Анатолія Солов`яненка, 16 (Бойченко)
237.24 грн
АНЦвул. Святошинська, 1
238.37 грн
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, Харківське шосе,9
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
238.65 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, вул.Ніколаєва,7
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе, 160
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
238.65 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, ?

Придбати Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, серед різних аптек міста становить 263.1 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Реосорбілакт р-н для інф.400 мл, ?” перед замовленням препарату.